Jomo Bábovka Mramorová, Vanilková
Bábovka v akcii -28%

Bábovka cena v akcii

Jomo Bábovka Mramorová, Vanilková v obchode Klas

Klas leták | 400 g

Množstvo
0.4 kg
Jednotková cena
4.48 €/kg
Obchod
Klas
1.79 € 2.49 €

Akcia platí od 28. septembra 2026 do 4. októbra 2026.

Ponuky obchodu Klas
Rýchly prehľad

Bábovka: cena a dostupnosť

Najnižšia aktuálna cena je 1,79 €. Porovnávame 3 aktuálnych ponúk v 2 obchodoch.

Najnižšia cena1,79 €
Priemerná cena3,08 €
Najvyššia zľava28 %

Ceny vychádzajú z verejných ponúk a akciových letákov obchodov.
Rozhodujúca je cena a platnosť uvedená predajcom.

Cenový kontext

Ako sa aktuálna cena porovnáva s poslednými ponukami

Zo 4 ponúk za sledované obdobie bola najnižšia zaznamenaná cena 1,79 € a priemer 2,96 €.

Aktuálna najnižšia cena je o 1,17 € pod priemerom.
Časté otázky

Bábovka – ceny a akcie

Koľko stojí Bábovka v akcii?

Aktuálne ponuky pre Bábovka začínajú od 1,79 € a siahajú do 5,09 €. Priemerná cena aktuálnych ponúk je 3,08 €. Ceny kontrolujeme podľa platnosti verejných letákov a ponúk.

Kde je Bábovka aktuálne najlacnejšie?

Najnižšiu aktuálnu cenu 1,79 € evidujeme v obchode Klas, s platnosťou do 04. 10. 2026. Ponuka sa môže líšiť podľa konkrétnej predajne.

Ktoré obchody porovnávame pre Bábovka?

Aktuálne ceny porovnávame v obchodoch Klas, Tesco. Zoznam sa automaticky mení podľa platných ponúk.

Porovnanie aktuálnych cien pre Bábovka v akcii

Porovnanie potravín v kategórii podľa ceny, zľavy a platnosti akcie.

3 porovnaných potravín
Potravina Aktuálna cena Pôvodná cena Zľava Obchod Jednotková cena Platí od Platí do Akcia
Najlepšia
jednotková cena
Jomo Bábovka Mramorová, Vanilková Jomo Bábovka Mramorová, Vanilková
Aktuálna cena1.79 € Pôvodná cena2.49 € Zľava28 % Obchod Klas Jednotková cena4.48 €/kg Platí od28. septembra 2026 Platí do4. októbra 2026 Zobraziť ponuku
Pekáreň Anton Antol Bábovka mramorová 400 g Pekáreň Anton Antol Bábovka mramorová 400 g
Aktuálna cena5.09 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena12.73 €/kg Platí od30. septembra 2026 Platí do30. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Jomo Bábovka gazdovská 400 g Jomo Bábovka gazdovská 400 g
Aktuálna cena2.35 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena5.88 €/kg Platí od30. septembra 2026 Platí do30. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Jomo Bábovka gazdovská 400 g Jomo Bábovka gazdovská 400 g
Aktuálna cena2.59 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena6.48 €/kg Platí od7. septembra 2026 Platí do7. septembra 2026 Zobraziť ponuku

Ceny sú uvedené vrátane DPH. Ponuky sa môžu líšiť podľa dostupnosti v jednotlivých predajniach.

Posledná aktualizácia: dnes o 02:39

Popis

Zaradenie potraviny: suroviny, polot., výrobky

Podkategória: obilniny

Typ: výrobky pekárenské

Podtyp: raňajkové cereálie, sušienky a iné

Nutričné hodnoty na 100g (približné)

Podobné Produkty

Okamžité novinky o nových zľavách ?

Zadajte svoj email a my vám pravedeľne pošleme nové zľavy