Bageta
Bageta v akcii -8%

Bageta cena v akcii

Bageta v obchode Kaufland

Kaufland import | akciova cena | 250 g | kaufland-01a0af8a-p035-010

Množstvo
0.25 kg
Jednotková cena
4.36 €/kg
Obchod
Kaufland
1.09 € 1.19 €

Akcia platí od 24. septembra 2026 do 30. septembra 2026.

Ponuky obchodu Kaufland
Rýchly prehľad

Bageta: cena a dostupnosť

Najnižšia aktuálna cena je 0,17 €. Porovnávame 17 aktuálnych ponúk v 3 obchodoch.

Najnižšia cena0,17 €
Priemerná cena1,38 €
Najvyššia zľava28 %

Ceny vychádzajú z verejných ponúk a akciových letákov obchodov.
Rozhodujúca je cena a platnosť uvedená predajcom.

Cenový kontext

Ako sa aktuálna cena porovnáva s poslednými ponukami

Zo 73 ponúk za sledované obdobie bola najnižšia zaznamenaná cena 0,12 € a priemer 1,16 €.

Aktuálna najnižšia cena je o 0,99 € pod priemerom.
Časté otázky

Bageta – ceny a akcie

Koľko stojí Bageta v akcii?

Aktuálne ponuky pre Bageta začínajú od 0,17 € a siahajú do 3,55 €. Priemerná cena aktuálnych ponúk je 1,38 €. Ceny kontrolujeme podľa platnosti verejných letákov a ponúk.

Kde je Bageta aktuálne najlacnejšie?

Najnižšiu aktuálnu cenu 0,17 € evidujeme v obchode Billa, s platnosťou do 29. 09. 2026. Ponuka sa môže líšiť podľa konkrétnej predajne.

Ktoré obchody porovnávame pre Bageta?

Aktuálne ceny porovnávame v obchodoch Kaufland, Tesco, Billa. Zoznam sa automaticky mení podľa platných ponúk.

Porovnanie aktuálnych cien pre Bageta v akcii

Porovnanie potravín v kategórii podľa ceny, zľavy a platnosti akcie.

17 porovnaných potravín
Potravina Aktuálna cena Pôvodná cena Zľava Obchod Jednotková cena Platí od Platí do Akcia
BAGETA FRANCÚZSKA SVETLÁ
Aktuálna cena0.35 € Pôvodná cena0.42 € Zľava17 % Obchod Kraj Jednotková cena3.18 €/kg Platí od1. októbra 2026 Platí do7. októbra 2026
Bageta Bageta
Aktuálna cena2.29 € Pôvodná cena2.89 € Zľava21 % Obchod Kaufland Jednotková cena9.54 €/kg Platí od24. septembra 2026 Platí do30. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Bageta Bageta
Aktuálna cena1.09 € Pôvodná cena1.19 € Zľava8 % Obchod Kaufland Jednotková cena4.36 €/kg Platí od24. septembra 2026 Platí do30. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Najlepšia
jednotková cena
Bageta PECE 125 g Bageta PECE 125 g
Aktuálna cena0.26 € Pôvodná cena0.35 € Zľava26 % Obchod Kaufland Jednotková cena2.17 €/kg Platí od24. septembra 2026 Platí do30. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Bagety na dopečenie Bagety na dopečenie
Aktuálna cena0.79 € Pôvodná cena0.98 € Zľava19 % Obchod Kaufland Jednotková cena2.63 €/kg Platí od24. septembra 2026 Platí do30. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Kornbageta 115 g Kornbageta 115 g
Aktuálna cena0.40 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena3.33 €/kg Platí od29. septembra 2026 Platí do29. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Bageta špaldová 123 g Bageta špaldová 123 g
Aktuálna cena0.97 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena8.08 €/kg Platí od29. septembra 2026 Platí do29. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Cesnaková bageta 165 g Cesnaková bageta 165 g
Aktuálna cena0.75 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena4.69 €/kg Platí od29. septembra 2026 Platí do29. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Tesco Finest Jantár ciabatta so soľou a rascou 155 g Tesco Finest Jantár ciabatta so soľou a rascou 155 g
Aktuálna cena0.69 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena4.31 €/kg Platí od29. septembra 2026 Platí do29. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Rustikálna bageta s kváskom 120 g Rustikálna bageta s kváskom 120 g
Aktuálna cena0.93 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena7.75 €/kg Platí od29. septembra 2026 Platí do29. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Tesco Pšeničné bagetky prepečené 6 ks 300 g Tesco Pšeničné bagetky prepečené 6 ks 300 g
Aktuálna cena0.99 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena3.30 €/kg Platí od29. septembra 2026 Platí do29. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Tesco Pšeničné bagety prepečené 2 ks 300 g Tesco Pšeničné bagety prepečené 2 ks 300 g
Aktuálna cena1.09 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena3.63 €/kg Platí od29. septembra 2026 Platí do29. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Baker Street Kváskové burger žemle 3 x 100 g (300 g) Baker Street Kváskové burger žemle 3 x 100 g (300 g)
Aktuálna cena2.95 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena9.83 €/kg Platí od29. septembra 2026 Platí do29. septembra 2026 Zobraziť ponuku
You Vegan Rastlinná bageta Študentská 190 g You Vegan Rastlinná bageta Študentská 190 g
Aktuálna cena3.55 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena18.68 €/kg Platí od29. septembra 2026 Platí do29. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Tesco Pšeničná bageta s pečeným kuracím mäsom 199 g Tesco Pšeničná bageta s pečeným kuracím mäsom 199 g
Aktuálna cena3.49 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena17.45 €/kg Platí od29. septembra 2026 Platí do29. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Bagetka s kváskom Bagetka s kváskom
Aktuálna cena0.17 € Pôvodná cena0.23 € Zľava26 % Obchod Billa Jednotková cena3.40 €/kg Platí od23. septembra 2026 Platí do29. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Korn bageta Korn bageta
Aktuálna cena0.29 € Pôvodná cena0.40 € Zľava28 % Obchod Billa Jednotková cena2.42 €/kg Platí od23. septembra 2026 Platí do29. septembra 2026 Zobraziť ponuku
BILLA Easy šunková bageta BILLA Easy šunková bageta
Aktuálna cena2.79 € Pôvodná cena3.29 € Zľava15 % Obchod Billa Jednotková cena12.68 €/kg Platí od23. septembra 2026 Platí do29. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Tesco Pšeničná bageta so syrovou nátierkou 191 g Tesco Pšeničná bageta so syrovou nátierkou 191 g
Aktuálna cena3.49 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena18.37 €/kg Platí od27. septembra 2026 Platí do27. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Korn bageta Korn bageta
Aktuálna cena0.29 € Pôvodná cena0.39 € Zľava26 % Obchod Lidl Jednotková cena2.42 €/kg Platí od21. septembra 2026 Platí do27. septembra 2026 Zobraziť ponuku
BAGETA MALÁ SVETLÁ
Aktuálna cena0.12 € Pôvodná cena0.18 € Zľava33 % Obchod Terno Jednotková cena2.40 €/kg Platí od17. septembra 2026 Platí do23. septembra 2026
Bageta Bageta
Aktuálna cena0.55 € Pôvodná cena0.69 € Zľava20 % Obchod Kaufland Jednotková cena2.50 €/kg Platí od17. septembra 2026 Platí do23. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Bageta Bageta
Aktuálna cena0.69 € Pôvodná cena0.89 € Zľava22 % Obchod Kaufland Jednotková cena3.45 €/kg Platí od17. septembra 2026 Platí do23. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Bageta Bageta
Aktuálna cena0.56 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Kaufland Jednotková cena3.50 €/kg Platí od17. septembra 2026 Platí do23. septembra 2026 Zobraziť ponuku
BAGETA 0,23 MALÁ SVETLÁ
Aktuálna cena0.15 € Pôvodná cena0.23 € Zľava35 % Obchod Kraj Jednotková cena3.00 €/kg Platí od17. septembra 2026 Platí do23. septembra 2026
Chef´s menu bageta kórejská bageta Chef´s menu bageta kórejská bageta
Aktuálna cena3.29 € Pôvodná cena3.99 € Zľava18 % Obchod Billa Jednotková cena14.30 €/kg Platí od16. septembra 2026 Platí do22. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Ölz Korn bageta Ölz Korn bageta
Aktuálna cena0.29 € Pôvodná cena0.39 € Zľava26 % Obchod Lidl Jednotková cena2.42 €/kg Platí od14. septembra 2026 Platí do20. septembra 2026 Zobraziť ponuku
BAGETA CESNAKOVÁ
Aktuálna cena0.89 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Terno Jednotková cena5.56 €/kg Platí od10. septembra 2026 Platí do16. septembra 2026
Špaldová bageta Špaldová bageta
Aktuálna cena0.79 € Pôvodná cena0.99 € Zľava20 % Obchod Billa Jednotková cena6.58 €/kg Platí od9. septembra 2026 Platí do15. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Cesnaková bageta Cesnaková bageta
Aktuálna cena0.55 € Pôvodná cena0.69 € Zľava20 % Obchod Lidl Jednotková cena3.44 €/kg Platí od7. septembra 2026 Platí do13. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Korn bageta Korn bageta
Aktuálna cena0.29 € Pôvodná cena0.39 € Zľava26 % Obchod Lidl Jednotková cena2.42 €/kg Platí od7. septembra 2026 Platí do13. septembra 2026 Zobraziť ponuku
BAGETA DREVORUBAČSKÁ STREDNÁ
Aktuálna cena0.79 € Pôvodná cena0.99 € Zľava20 % Obchod Kraj Jednotková cena5.27 €/kg Platí od3. septembra 2026 Platí do9. septembra 2026
Bageta Bageta
Aktuálna cena1.79 € Pôvodná cena2.19 € Zľava18 % Obchod Kaufland Jednotková cena7.46 €/kg Platí od3. septembra 2026 Platí do9. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Bageta PECE 220 g Bageta PECE 220 g
Aktuálna cena0.69 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Kaufland Jednotková cena3.14 €/kg Platí od3. septembra 2026 Platí do9. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Cesnaková bageta Cesnaková bageta
Aktuálna cena0.59 € Pôvodná cena0.92 € Zľava36 % Obchod Billa Jednotková cena3.69 €/kg Platí od2. septembra 2026 Platí do8. septembra 2026 Zobraziť ponuku
BILLA Easy Debrecínska bageta BILLA Easy Debrecínska bageta
Aktuálna cena2.79 € Pôvodná cena3.29 € Zľava15 % Obchod Billa Jednotková cena13.29 €/kg Platí od2. septembra 2026 Platí do8. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Bageta Bageta
Aktuálna cena2.29 € Pôvodná cena2.89 € Zľava21 % Obchod Kaufland Jednotková cena9.54 €/kg Platí od27. augusta 2026 Platí do2. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Bagetka s kváskom Bagetka s kváskom
Aktuálna cena0.17 € Pôvodná cena0.23 € Zľava26 % Obchod Billa Jednotková cena3.40 €/kg Platí od26. augusta 2026 Platí do1. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Pierre Baguette Chorizo bageta Pierre Baguette Chorizo bageta
Aktuálna cena2.49 € Pôvodná cena3.09 € Zľava19 % Obchod Billa Jednotková cena12.45 €/kg Platí od26. augusta 2026 Platí do1. septembra 2026 Zobraziť ponuku
BAGETA MALÁ SVETLÁ
Aktuálna cena0.19 € Pôvodná cena0.23 € Zľava17 % Obchod Kraj Jednotková cena3.80 €/kg Platí od20. augusta 2026 Platí do26. augusta 2026
Bageta Bageta
Aktuálna cena1.89 € Pôvodná cena2.59 € Zľava27 % Obchod Kaufland Jednotková cena8.22 €/kg Platí od20. augusta 2026 Platí do26. augusta 2026 Zobraziť ponuku
Anglická bagetka Anglická bagetka
Aktuálna cena0.69 € Pôvodná cena0.89 € Zľava22 % Obchod Kaufland Jednotková cena11.50 €/kg Platí od20. augusta 2026 Platí do26. augusta 2026 Zobraziť ponuku
Bagety na dopečenie Bagety na dopečenie
Aktuálna cena0.77 € Pôvodná cena0.98 € Zľava21 % Obchod Kaufland Jednotková cena2.57 €/kg Platí od20. augusta 2026 Platí do26. augusta 2026 Zobraziť ponuku
BAGETA MALÁ SVETLÁ
Aktuálna cena0.19 € Pôvodná cena0.23 € Zľava17 % Obchod Terno Jednotková cena3.80 €/kg Platí od20. augusta 2026 Platí do26. augusta 2026
Francúzska bageta stredná Francúzska bageta stredná
Aktuálna cena0.27 € Pôvodná cena0.43 € Zľava37 % Obchod Billa Jednotková cena2.45 €/kg Platí od19. augusta 2026 Platí do25. augusta 2026 Zobraziť ponuku
BAGETA FRANCÚZSKA SVETLÁ
Aktuálna cena0.35 € Pôvodná cena0.42 € Zľava17 % Obchod Terno Jednotková cena3.18 €/kg Platí od13. augusta 2026 Platí do19. augusta 2026
Bageta Bageta
Aktuálna cena0.59 € Pôvodná cena0.66 € Zľava11 % Obchod Kaufland Jednotková cena2.95 €/kg Platí od13. augusta 2026 Platí do19. augusta 2026 Zobraziť ponuku
Bageta Bageta
Aktuálna cena0.55 € Pôvodná cena0.69 € Zľava20 % Obchod Kaufland Jednotková cena2.50 €/kg Platí od13. augusta 2026 Platí do19. augusta 2026 Zobraziť ponuku
Bageta Bageta
Aktuálna cena2.99 € Pôvodná cena3.99 € Zľava25 % Obchod Kaufland Jednotková cena11.50 €/kg Platí od13. augusta 2026 Platí do19. augusta 2026 Zobraziť ponuku
Fitness bageta PECE 115 g Fitness bageta PECE 115 g
Aktuálna cena0.78 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Kaufland Jednotková cena6.50 €/kg Platí od13. augusta 2026 Platí do19. augusta 2026 Zobraziť ponuku
Korn bageta Korn bageta
Aktuálna cena0.33 € Pôvodná cena0.40 € Zľava18 % Obchod Billa Jednotková cena2.75 €/kg Platí od12. augusta 2026 Platí do18. augusta 2026 Zobraziť ponuku
Cesnaková bageta Cesnaková bageta
Aktuálna cena0.59 € Pôvodná cena0.92 € Zľava36 % Obchod Billa Jednotková cena3.69 €/kg Platí od12. augusta 2026 Platí do18. augusta 2026 Zobraziť ponuku
Bistro bageta rôzne druhy Bistro bageta rôzne druhy
Aktuálna cena1.69 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Billa Jednotková cena6.76 €/kg Platí od12. augusta 2026 Platí do18. augusta 2026 Zobraziť ponuku
Bageta Bageta
Aktuálna cena1.69 € Pôvodná cena2.19 € Zľava23 % Obchod Kaufland Jednotková cena7.68 €/kg Platí od6. augusta 2026 Platí do12. augusta 2026 Zobraziť ponuku
Chef´s menu bageta balkánska bageta Chef´s menu bageta balkánska bageta
Aktuálna cena3.39 € Pôvodná cena3.99 € Zľava15 % Obchod Billa Jednotková cena14.74 €/kg Platí od5. augusta 2026 Platí do11. augusta 2026 Zobraziť ponuku
Cesnaková bageta Cesnaková bageta
Aktuálna cena0.49 € Pôvodná cena0.60 € Zľava18 % Obchod Lidl Jednotková cena3.06 €/kg Platí od3. augusta 2026 Platí do9. augusta 2026 Zobraziť ponuku
Bageta Bageta
Aktuálna cena1.79 € Pôvodná cena2.19 € Zľava18 % Obchod Kaufland Jednotková cena7.46 €/kg Platí od30. júla 2026 Platí do5. augusta 2026 Zobraziť ponuku
Bageta PECE 125 g Bageta PECE 125 g
Aktuálna cena0.27 € Pôvodná cena0.35 € Zľava23 % Obchod Kaufland Jednotková cena2.25 €/kg Platí od30. júla 2026 Platí do5. augusta 2026 Zobraziť ponuku
Špaldová bageta Špaldová bageta
Aktuálna cena0.79 € Pôvodná cena0.99 € Zľava20 % Obchod Billa Jednotková cena6.58 €/kg Platí od29. júla 2026 Platí do4. augusta 2026 Zobraziť ponuku
Bageta Separ Bageta Separ
Aktuálna cena3.19 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Lidl Jednotková cena12.27 €/kg Platí od27. júla 2026 Platí do2. augusta 2026 Zobraziť ponuku
Bageta Bageta
Aktuálna cena0.55 € Pôvodná cena0.70 € Zľava21 % Obchod Kaufland Jednotková cena3.44 €/kg Platí od23. júla 2026 Platí do29. júla 2026 Zobraziť ponuku
Bageta Bageta
Aktuálna cena1.98 € Pôvodná cena2.89 € Zľava31 % Obchod Kaufland Jednotková cena8.25 €/kg Platí od23. júla 2026 Platí do29. júla 2026 Zobraziť ponuku
Bageta Bageta
Aktuálna cena0.55 € Pôvodná cena0.69 € Zľava20 % Obchod Kaufland Jednotková cena2.50 €/kg Platí od16. júla 2026 Platí do22. júla 2026 Zobraziť ponuku
Fitness bageta PECE 115 g Fitness bageta PECE 115 g
Aktuálna cena0.29 € Pôvodná cena0.39 € Zľava26 % Obchod Kaufland Jednotková cena2.42 €/kg Platí od16. júla 2026 Platí do22. júla 2026 Zobraziť ponuku
Bageta s restovanou cibuľkou Bageta s restovanou cibuľkou
Aktuálna cena0.69 € Pôvodná cena0.89 € Zľava22 % Obchod Kaufland Jednotková cena3.45 €/kg Platí od9. júla 2026 Platí do15. júla 2026 Zobraziť ponuku
Grotto Šunková bageta Grotto Šunková bageta
Aktuálna cena1.89 € Pôvodná cena2.69 € Zľava30 % Obchod Kaufland Jednotková cena8.22 €/kg Platí od9. júla 2026 Platí do15. júla 2026 Zobraziť ponuku
Bageta Bageta
Aktuálna cena0.69 € Pôvodná cena0.89 € Zľava22 % Obchod Kaufland Jednotková cena3.45 €/kg Platí od9. júla 2026 Platí do15. júla 2026 Zobraziť ponuku
Bageta Bageta
Aktuálna cena1.89 € Pôvodná cena2.59 € Zľava27 % Obchod Kaufland Jednotková cena8.22 €/kg Platí od9. júla 2026 Platí do15. júla 2026 Zobraziť ponuku
dopečené v našej peci Francúzska bageta stredná dopečené v našej peci Francúzska bageta stredná
Aktuálna cena0.27 € Pôvodná cena0.42 € Zľava36 % Obchod Billa Jednotková cena2.45 €/kg Platí od8. júla 2026 Platí do14. júla 2026 Zobraziť ponuku
Ciabatta syr-cesnak Ciabatta syr-cesnak
Aktuálna cena0.75 € Pôvodná cena0.89 € Zľava16 % Obchod Billa Jednotková cena6.25 €/kg Platí od8. júla 2026 Platí do14. júla 2026 Zobraziť ponuku
Pierre Baguette Bageta Asian Street Pierre Baguette Bageta Asian Street
Aktuálna cena2.99 € Pôvodná cena3.99 € Zľava25 % Obchod Kaufland Jednotková cena11.50 €/kg Platí od3. júla 2026 Platí do8. júla 2026 Zobraziť ponuku
Bageta Bageta
Aktuálna cena0.27 € Pôvodná cena0.35 € Zľava23 % Obchod Kaufland Jednotková cena2.25 €/kg Platí od5. júla 2026 Platí do8. júla 2026 Zobraziť ponuku
dopečené v našej peci Špaldová bageta dopečené v našej peci Špaldová bageta
Aktuálna cena0.79 € Pôvodná cena0.99 € Zľava20 % Obchod Billa Jednotková cena6.58 €/kg Platí od1. júla 2026 Platí do7. júla 2026 Zobraziť ponuku

Ceny sú uvedené vrátane DPH. Ponuky sa môžu líšiť podľa dostupnosti v jednotlivých predajniach.

Posledná aktualizácia: dnes o 02:37

Popis

Zaradenie potraviny: suroviny, polot., výrobky

Podkategória: obilniny

Typ: výrobky pekárenské

Podtyp: pečivo

Nutričné hodnoty na 100g (približné)

Podobné Produkty

Okamžité novinky o nových zľavách ?

Zadajte svoj email a my vám pravedeľne pošleme nové zľavy