Coop Jednota

Akciové letáky Coop Jednota

Otvorte si najnovší leták Coop Jednota a pozrite si najvýhodnejšie ponuky kvalitný Slovenských a iných potravín. Overené
(5 hodnotení)

Otvorte si najnovší leták Coop Jednota platný od 29.09. 2022 do 12.10. 2022.
Nový leták má 16 strán, je plný zľiav a špeciálnych ponúk.

V tomto letáku nájdete produkty ako napríklad Štandard mletá pražená káva s cenou 1.89 € , Pološtiepok na gril + omáčka s cenou 3.75 € , Fernet Stock Original 38%, Citrus 27% s cenou 6.99 € a mnoho ďalších.

Hodnotenia (5)

  • "V našej dedinskej predajni su ešte v piatok oranzovo označené akcie ktore sa vsak vo štvrtok menili.Bez letaku v ruke sa nakupit neda."

   Anna
  • "U nás v komoci je to otrasne. Keď sú akcie, tak ešte v ten deň bežia ešte staré ceny tie vyššie. Podvodníci ale myslia, si ze keď niečo niekto nepovie, že sú ľudia sprostí."

   Jana
  • "Bohužiaľ u nás v Jednote ak je akcia, už v polovici akcie nie je akciový tovar, ceny sú vyššie ako v iných reťazcoch, ale chlieb, ktorý máme v našej predajni je výborný. Jana"

   Jana
  • "V Jednote sa mi páči to že nájdem tam všetko čo potrebujem a sú tam super ludia super predavačky takže môžem pochválit všetkých ktorý sú tam a ktorí tam robia velká pochvala."

   Nina E.
  • "V predajni Coop Jednota, ktorú máme na dedine nájdem vždy všetko, čo potrebujem. Nakupujem prevažne výrobky od slovenských značiek, ktoré má Coop Jednota v ponuke."

   Patrícia

Napíš obchodu recenziu

Objavte aktuálne nalepšie akcie pre obchod Coop Jednota a nájdite kvalitné tovary

Produkt Názov Množstvo Cena Akciová cena Jednotková cena Zľava Platí od Platí do
Štandard mletá pražená káva 250.00 g 0.00 € 1.89 € 0.01 €/g 17.02. 2022 02.03. 2022
Pološtiepok na gril + omáčka 290.00 g 0.00 € 3.75 € 0.01 €/g 04.08. 2022 17.08. 2022
Fernet Stock Original 38%, Citrus 27% 0.70 L 9.99 € 6.99 € 9.99 €/L 30% 05.08. 2021 11.08. 2021

Coop Jednota

Coop Jednota leták ponúka veľký výber domácich potravín

Coop Jednota patrí medzi obchody so širokou ponukou tovaru za výhodné ceny. Sieť potravín je obľúbená aj vďaka pestrej palete domácich výrobkov a skvelým akciovým ponukám. Zákazníci tu vždy nakúpia všetko, čo potrebujú. Leták plný úžasných zlacnených produktov nájdete v každej predajni alebo na webovej stránke www.coop.sk  

Letáky vydáva Coop Jednota podľa druhu predajne. Každý týždeň vychádza Jednota leták, ktorý je určený pre väčšie supermarkety. Druhý leták je platný až 2 týždne a Coop Jednota ho vydáva pre menšie prevádzky. Tešiť sa môžete aj na mesačník s názvom časopis Jednota, ktorý Coop Jednota vydáva od roku 2003. Skvelé akciové ponuky v Jednota letáku sa začínajú aj končia v stredu. 

Coop Jednota je na Slovensku najstaršou obchodnou sieťou 

Prvé zmienky o potravinovom spolku siahajú do roku 1869. Tento spolok od svojho založenia prešiel mnohými zmenami. Oficiálny názov Coop Jednota sa používa od roku 2002. Podnik dodnes funguje ako spotrebné družstvo a zákaznícku kartu má viac ako 1 milión zákazníkov. 

Na Slovensku sa nachádza viac ako 2 000 predajní Coop Jednota. Pobočky tejto úspešnej siete nájdete v mnohých mestách ako napríklad Nitra, Dunajská Streda, Brezno či Žilina a aj na dedinách. Predajne sa delia podľa sortimentu a veľkosti do 3 kategórií: Potraviny, Supermarket, Tempo Supermarket. 

Otváracie hodiny jednotlivých pobočiek Coop Jednota na Slovensku sa líšia. Všetky potrebné informácie, zoznam pobočiek a ich otváracích hodín nájdete na internetovej stránke www.coop.sk

Sortiment v Coop Jednota letáku

Coop Jednota sa preslávila svojím sloganom “Najlepšie domáce potraviny na každý deň”, ale aj zábavnými televíznymi reklamami. Väčšina ponúkaných produktov v Coop Jednote sú slovenské potraviny. Okrem potravín sa v predajniach nachádza aj pestrá ponuka drogérie, nápojov a spotrebného tovaru.  

Ponúkaný sortiment jednotlivých obchodov závisí od kategórie, pod ktorú daná predajňa spadá. Menšie prevádzky spadajúce pod značku Coop Jednota su zamerané zväčša na predaj potravín. Najširšia paleta produktov sa nachádza vo väčších prevádzkach s označením Tempo Supermarket. 

Sieť prevádzok Coop Jednota predkladá širokú škálu slovenských výrobkov a vlastných značiek. Pod označením Mamičkine dobroty sa ukrývajú výhradne Slovenské produkty. Značky Tradičná kvalita či Dobrá cena ponúkajú kvalitné výrobky za prijateľné ceny. Medzi ďalšie vlastné značky, ktoré sú v predajniach Coop Jednota zastúpené patrí: Junior - sortiment produktov určený pre deti, značky Active life, Bio či Premium ponúkajúce vysoko kvalitné bio produkty za priaznivé ceny. V neposlednom rade aj značka Domácnosť predkladajúca nepotravinové výrobky určené do domácnosti. 

V Coop Jednota letáku nájdete rozsiahlú ponuku akciových produktov, ktoré sú vo veľkom zastúpení slovenského pôvodu pod vlastnými a tiež známymi značkami.

Pozrite si letáky aj v ostatných obchodoch

Okamžité novinky o nových zľavách ?

Zadajte svoj email a my vám pravedeľne pošleme nové zľavy