GIANA KOKOSOVÝ OLEJ
Kokosový olej v akcii -12%

Kokosový olej cena v akcii

GIANA KOKOSOVÝ OLEJ v obchode Kraj

Kraj Publitas import | akciová cena | 1 l = 8,580 € | 500 ml | -12 % | kraj-current-3372771-p13-006

Množstvo
0.5 l
Jednotková cena
8.58 €/l
Obchod
Kraj
4.29 € 4.89 €

Akcia platí od 24. septembra 2026 do 30. septembra 2026.

Ponuky obchodu Kraj
Rýchly prehľad

Kokosový olej: cena a dostupnosť

Najnižšia aktuálna cena je 4,29 €. Porovnávame 2 aktuálnych ponúk v 2 obchodoch.

Najnižšia cena4,29 €
Priemerná cena4,74 €
Najvyššia zľava12 %

Ceny vychádzajú z verejných ponúk a akciových letákov obchodov.
Rozhodujúca je cena a platnosť uvedená predajcom.

Cenový kontext

Ako sa aktuálna cena porovnáva s poslednými ponukami

Zo 6 ponúk za sledované obdobie bola najnižšia zaznamenaná cena 0,95 € a priemer 9,02 €.

Aktuálna najnižšia cena je o 4,73 € pod priemerom.
Časté otázky

Kokosový olej – ceny a akcie

Koľko stojí Kokosový olej v akcii?

Aktuálne ponuky pre Kokosový olej začínajú od 4,29 € a siahajú do 5,19 €. Priemerná cena aktuálnych ponúk je 4,74 €. Ceny kontrolujeme podľa platnosti verejných letákov a ponúk.

Kde je Kokosový olej aktuálne najlacnejšie?

Najnižšiu aktuálnu cenu 4,29 € evidujeme v obchode Kraj, s platnosťou do 30. 09. 2026. Ponuka sa môže líšiť podľa konkrétnej predajne.

Ktoré obchody porovnávame pre Kokosový olej?

Aktuálne ceny porovnávame v obchodoch Kraj, Tesco. Zoznam sa automaticky mení podľa platných ponúk.

Porovnanie aktuálnych cien pre Kokosový olej v akcii

Porovnanie potravín v kategórii podľa ceny, zľavy a platnosti akcie.

2 porovnaných potravín
Potravina Aktuálna cena Pôvodná cena Zľava Obchod Jednotková cena Platí od Platí do Akcia
Najlepšia
jednotková cena
GIANA KOKOSOVÝ OLEJ
Aktuálna cena4.29 € Pôvodná cena4.89 € Zľava12 % Obchod Kraj Jednotková cena8.58 €/l Platí od24. septembra 2026 Platí do30. septembra 2026
Giana Kokosový olej 500 ml Giana Kokosový olej 500 ml
Aktuálna cena5.19 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena10.38 €/l Platí od29. septembra 2026 Platí do29. septembra 2026 Zobraziť ponuku
FRANZ JOSEF BIO KOKOSOVÝ OLEJ
Aktuálna cena19.99 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Kraj Jednotková cena39.98 €/l Platí od17. septembra 2026 Platí do23. septembra 2026
FRANZ JOSEF BIO KOKOSOVÝ OLEJ
Aktuálna cena19.99 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Kraj Jednotková cena39.98 €/l Platí od3. septembra 2026 Platí do9. septembra 2026
Kokosový olej Kokosový olej
Aktuálna cena3.69 € Pôvodná cena4.99 € Zľava26 % Obchod Kaufland Jednotková cena7.38 €/l Platí od27. augusta 2026 Platí do2. septembra 2026 Zobraziť ponuku
FRANZ JOSEF BIO KOKOSOVÝ OLEJ
Aktuálna cena0.95 € Pôvodná cena1.19 € Zľava20 % Obchod Kraj Jednotková cena1.90 €/l Platí od13. augusta 2026 Platí do19. augusta 2026

Ceny sú uvedené vrátane DPH. Ponuky sa môžu líšiť podľa dostupnosti v jednotlivých predajniach.

Posledná aktualizácia: dnes o 02:21

Popis

Zaradenie potraviny: suroviny, polot., výrobky

Podkategória: tuky, olejniny, orechy

Typ: olejniny, oleje

Podtyp: oleje surové

Nutričné hodnoty na 100g (približné)

Okamžité novinky o nových zľavách ?

Zadajte svoj email a my vám pravedeľne pošleme nové zľavy