HAMÉ BRUSNICE
Brusnice v akcii -21%

Brusnice cena v akcii

HAMÉ BRUSNICE v obchode Terno

Terno Publitas import | akciová cena | 1 kg = 8,893 € | 280 g | -20 % | terno-current-3372773-p11-006

Množstvo
0.28 kg
Jednotková cena
8.89 €/kg
Obchod
Terno
2.49 € 3.15 €

Akcia platí od 24. septembra 2026 do 30. septembra 2026.

Ponuky obchodu Terno
Rýchly prehľad

Brusnice: cena a dostupnosť

Najnižšia aktuálna cena je 1,99 €. Porovnávame 5 aktuálnych ponúk v 2 obchodoch.

Už domorodí americkí Indiáni s obľubou konzumovali brusnice, ktoré využívali aj ako liečivo. Sú totiž bohatým zdrojom vitamínu C, ale aj vitamínu A, vlákniny a antioxidantov. Podporujú odvodnenie a prečistenie organizmu.

Najnižšia cena1,99 €
Priemerná cena2,61 €
Najvyššia zľava21 %

Ceny vychádzajú z verejných ponúk a akciových letákov obchodov.
Rozhodujúca je cena a platnosť uvedená predajcom.

Cenový kontext

Ako sa aktuálna cena porovnáva s poslednými ponukami

Zo 9 ponúk za sledované obdobie bola najnižšia zaznamenaná cena 1,49 € a priemer 2,26 €.

Aktuálna najnižšia cena je o 0,27 € pod priemerom.
Časté otázky

Brusnice – ceny a akcie

Koľko stojí Brusnice v akcii?

Aktuálne ponuky pre Brusnice začínajú od 1,99 € a siahajú do 4,19 €. Priemerná cena aktuálnych ponúk je 2,61 €. Ceny kontrolujeme podľa platnosti verejných letákov a ponúk.

Kde je Brusnice aktuálne najlacnejšie?

Najnižšiu aktuálnu cenu 1,99 € evidujeme v obchode Tesco, s platnosťou do 28. 09. 2026. Ponuka sa môže líšiť podľa konkrétnej predajne.

Ktoré obchody porovnávame pre Brusnice?

Aktuálne ceny porovnávame v obchodoch Terno, Tesco. Zoznam sa automaticky mení podľa platných ponúk.

Porovnanie aktuálnych cien pre Brusnice v akcii

Porovnanie potravín v kategórii podľa ceny, zľavy a platnosti akcie.

5 porovnaných potravín
Potravina Aktuálna cena Pôvodná cena Zľava Obchod Jednotková cena Platí od Platí do Akcia
Najlepšia
jednotková cena
HAMÉ BRUSNICE
Aktuálna cena2.49 € Pôvodná cena3.15 € Zľava21 % Obchod Terno Jednotková cena8.89 €/kg Platí od24. septembra 2026 Platí do30. septembra 2026
Tesco Brusnice krájané sušené 400 g Tesco Brusnice krájané sušené 400 g
Aktuálna cena4.19 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena10.48 €/kg Platí od28. septembra 2026 Platí do28. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Tesco Brusnica veľkoplodá presladená 200 g Tesco Brusnica veľkoplodá presladená 200 g
Aktuálna cena1.99 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena9.95 €/kg Platí od28. septembra 2026 Platí do28. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Tesco Brusnice celé, presladené 200 g Tesco Brusnice celé, presladené 200 g
Aktuálna cena2.39 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena11.95 €/kg Platí od28. septembra 2026 Platí do28. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Tesco Kandizované brusnice v horkej čokoláde 120 g Tesco Kandizované brusnice v horkej čokoláde 120 g
Aktuálna cena1.99 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena16.58 €/kg Platí od28. septembra 2026 Platí do28. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Dr.Ensa Hrozienka v mliečnej čokoláde, Brusnice v bielej, horkej čokoláde Dr.Ensa Hrozienka v mliečnej čokoláde, Brusnice v bielej, horkej čokoláde
Aktuálna cena1.49 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Klas Jednotková cena18.63 €/kg Platí od21. septembra 2026 Platí do27. septembra 2026 Zobraziť ponuku
DR. ENSA BRUSNICE
Aktuálna cena1.99 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Kraj Jednotková cena9.95 €/kg Platí od10. septembra 2026 Platí do16. septembra 2026
Viva kompót brusnice Viva kompót brusnice
Aktuálna cena2.35 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Klas Jednotková cena11.75 €/kg Platí od7. septembra 2026 Platí do13. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Dr.Ensa Brusnice, Hrozienka v čokoláde Bielej, Horkej Dr.Ensa Brusnice, Hrozienka v čokoláde Bielej, Horkej
Aktuálna cena1.49 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Klas Jednotková cena18.63 €/kg Platí od31. augusta 2026 Platí do6. septembra 2026 Zobraziť ponuku

Ceny sú uvedené vrátane DPH. Ponuky sa môžu líšiť podľa dostupnosti v jednotlivých predajniach.

Posledná aktualizácia: dnes o 02:38

Popis

Už domorodí americkí Indiáni s obľubou konzumovali brusnice, ktoré využívali aj ako liečivo. Sú totiž bohatým zdrojom vitamínu C, ale aj vitamínu A, vlákniny a antioxidantov. Podporujú odvodnenie a prečistenie organizmu.

Zaradenie potraviny: suroviny, polot., výrobky

Podkategória: ovocie

Typ: ovocie čerstvé

Podtyp: drobné

Nutričné hodnoty na 100g (približné)

Okamžité novinky o nových zľavách ?

Zadajte svoj email a my vám pravedeľne pošleme nové zľavy