CIBUĽA ŠALOTKA
Cibuľa v akcii -24%

Cibuľa cena v akcii

CIBUĽA ŠALOTKA v obchode Terno

Terno Publitas import | akciová cena | 1 kg = 3,000 € | 250 g, balená | -24 % | terno-current-3372773-p02-007

Množstvo
0.25 kg
Jednotková cena
3.00 €/kg
Obchod
Terno
0.75 € 0.99 €

Akcia platí od 24. septembra 2026 do 30. septembra 2026.

Ponuky obchodu Terno
Rýchly prehľad

Cibuľa: cena a dostupnosť

Najnižšia aktuálna cena je 0,11 €. Porovnávame 12 aktuálnych ponúk v 6 obchodoch.

Cibuľa je pre mnohé domácnosti neodmysliteľnou súčasťou, pretože sa používa k príprave väčšiny obľúbených jedál. Jej konzumáciu obľubovali už starovekí Egypťania, či Rimania. Je zdrojom vitamínu C, zinku, železa a antio…

Najnižšia cena0,11 €
Priemerná cena0,71 €
Najvyššia zľava44 %

Ceny vychádzajú z verejných ponúk a akciových letákov obchodov.
Rozhodujúca je cena a platnosť uvedená predajcom.

Cenový kontext

Ako sa aktuálna cena porovnáva s poslednými ponukami

Zo 61 ponúk za sledované obdobie bola najnižšia zaznamenaná cena 0,11 € a priemer 0,94 €.

Aktuálna najnižšia cena je o 0,83 € pod priemerom.
Časté otázky

Cibuľa – ceny a akcie

Koľko stojí Cibuľa v akcii?

Aktuálne ponuky pre Cibuľa začínajú od 0,11 € a siahajú do 1,75 €. Priemerná cena aktuálnych ponúk je 0,71 €. Ceny kontrolujeme podľa platnosti verejných letákov a ponúk.

Kde je Cibuľa aktuálne najlacnejšie?

Najnižšiu aktuálnu cenu 0,11 € evidujeme v obchode Tesco, s platnosťou do 29. 09. 2026. Ponuka sa môže líšiť podľa konkrétnej predajne.

Ktoré obchody porovnávame pre Cibuľa?

Aktuálne ceny porovnávame v obchodoch Lidl, Klas, Kaufland, Terno, Tesco, Billa. Zoznam sa automaticky mení podľa platných ponúk.

Porovnanie aktuálnych cien pre Cibuľa v akcii

Porovnanie potravín v kategórii podľa ceny, zľavy a platnosti akcie.

12 porovnaných potravín
Potravina Aktuálna cena Pôvodná cena Zľava Obchod Jednotková cena Platí od Platí do Akcia
Cibuľa Cibuľa
Aktuálna cena0.55 € Pôvodná cena0.79 € Zľava30 % Obchod Lidl Jednotková cena0.55 €/kg Platí od28. septembra 2026 Platí do4. októbra 2026 Zobraziť ponuku
Cibuľa žltá Cibuľa žltá
Aktuálna cena0.49 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Klas Jednotková cena0.49 €/kg Platí od28. septembra 2026 Platí do4. októbra 2026 Zobraziť ponuku
Cibuľa červená Cibuľa červená
Aktuálna cena0.55 € Pôvodná cena0.79 € Zľava30 % Obchod Kaufland Jednotková cena1.10 €/kg Platí od24. septembra 2026 Platí do30. septembra 2026 Zobraziť ponuku
CIBUĽA ŠALOTKA
Aktuálna cena0.75 € Pôvodná cena0.99 € Zľava24 % Obchod Terno Jednotková cena3.00 €/kg Platí od24. septembra 2026 Platí do30. septembra 2026
Zeleninárska Kráľovská cibuľa 1,5 kg Zeleninárska Kráľovská cibuľa 1,5 kg
Aktuálna cena1.75 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena1.17 €/kg Platí od29. septembra 2026 Platí do29. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Cibuľa biela voľná Cibuľa biela voľná
Aktuálna cena0.16 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena– Platí od29. septembra 2026 Platí do29. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Cibuľa voľná Cibuľa voľná
Aktuálna cena0.11 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena– Platí od29. septembra 2026 Platí do29. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Cibuľa červená voľná Cibuľa červená voľná
Aktuálna cena0.19 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena– Platí od29. septembra 2026 Platí do29. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Tesco Cibuľa šalotka 250 g Tesco Cibuľa šalotka 250 g
Aktuálna cena1.25 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena5.00 €/kg Platí od29. septembra 2026 Platí do29. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Najlepšia
jednotková cena
The Grower's Harvest Cibuľa žltá 1 kg The Grower's Harvest Cibuľa žltá 1 kg
Aktuálna cena0.48 € Pôvodná cena0.79 € Zľava39 % Obchod Tesco Jednotková cena0.48 €/kg Platí od23. septembra 2026 Platí do29. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Mandarínky odroda Nadorcott voľné cibuľa žltá voľná Mandarínky odroda Nadorcott voľné cibuľa žltá voľná
Aktuálna cena1.69 € Pôvodná cena2.99 € Zľava43 % Obchod Billa Jednotková cena1.69 €/kg Platí od23. septembra 2026 Platí do29. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Chute Slovenska cibuľa žltá voľná Chute Slovenska cibuľa žltá voľná
Aktuálna cena0.55 € Pôvodná cena0.99 € Zľava44 % Obchod Billa Jednotková cena0.55 €/kg Platí od23. septembra 2026 Platí do29. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Slovakia Chips Solené, Smotana - cibuľa Slovakia Chips Solené, Smotana - cibuľa
Aktuálna cena1.99 € Pôvodná cena2.69 € Zľava26 % Obchod Klas Jednotková cena7.96 €/kg Platí od21. septembra 2026 Platí do27. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Cibuľa žltá Cibuľa žltá
Aktuálna cena0.49 € Pôvodná cena0.89 € Zľava45 % Obchod Kaufland Jednotková cena0.49 €/kg Platí od17. septembra 2026 Platí do23. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Cibuľa žltá Cibuľa žltá
Aktuálna cena0.49 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Klas Jednotková cena0.49 €/kg Platí od14. septembra 2026 Platí do20. septembra 2026 Zobraziť ponuku
CIBUĽA ČERVENÁ
Aktuálna cena0.79 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Terno Jednotková cena1.58 €/kg Platí od10. septembra 2026 Platí do16. septembra 2026
Cibuľa žltá Cibuľa žltá
Aktuálna cena2.29 € Pôvodná cena3.79 € Zľava40 % Obchod Kaufland Jednotková cena0.46 €/kg Platí od10. septembra 2026 Platí do16. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Chute Slovenska cibuľa žltá voľná Chute Slovenska cibuľa žltá voľná
Aktuálna cena0.49 € Pôvodná cena0.99 € Zľava51 % Obchod Billa Jednotková cena0.49 €/kg Platí od9. septembra 2026 Platí do15. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Cibuľa žltá Cibuľa žltá
Aktuálna cena0.49 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Klas Jednotková cena0.49 €/kg Platí od7. septembra 2026 Platí do13. septembra 2026 Zobraziť ponuku
CIBUĽA ŽLTÁ VOĽNÁ
Aktuálna cena0.69 € Pôvodná cena0.99 € Zľava30 % Obchod Kraj Jednotková cena0.69 €/kg Platí od3. septembra 2026 Platí do9. septembra 2026
Cibuľa červená 500 g balenie Cibuľa červená 500 g balenie
Aktuálna cena0.45 € Pôvodná cena0.69 € Zľava35 % Obchod Kaufland Jednotková cena0.90 €/kg Platí od3. septembra 2026 Platí do9. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Cibuľoviny Cibuľoviny
Aktuálna cena2.49 € Pôvodná cena3.99 € Zľava38 % Obchod Kaufland Jednotková cena– Platí od3. septembra 2026 Platí do9. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Clever cibuľa Clever cibuľa
Aktuálna cena0.49 € Pôvodná cena0.79 € Zľava38 % Obchod Billa Jednotková cena0.49 €/kg Platí od2. septembra 2026 Platí do8. septembra 2026 Zobraziť ponuku
The Grower's Harvest Cibuľa žltá 1 kg The Grower's Harvest Cibuľa žltá 1 kg
Aktuálna cena0.79 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena0.79 €/kg Platí od7. septembra 2026 Platí do7. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Cibuľa žltá Cibuľa žltá
Aktuálna cena1.39 € Pôvodná cena1.79 € Zľava22 % Obchod Kaufland Jednotková cena2.78 €/kg Platí od27. augusta 2026 Platí do2. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Cibuľa žltá Cibuľa žltá
Aktuálna cena0.49 € Pôvodná cena0.79 € Zľava38 % Obchod Kaufland Jednotková cena0.49 €/kg Platí od27. augusta 2026 Platí do2. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Chute Slovenska cibuľa žltá voľná Chute Slovenska cibuľa žltá voľná
Aktuálna cena0.49 € Pôvodná cena0.99 € Zľava51 % Obchod Billa Jednotková cena0.49 €/kg Platí od26. augusta 2026 Platí do1. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Cibuľa červená voľná Cibuľa červená voľná
Aktuálna cena0.19 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena– Platí od1. septembra 2026 Platí do1. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Červená cibuľa Červená cibuľa
Aktuálna cena1.19 € Pôvodná cena1.79 € Zľava34 % Obchod Lidl Jednotková cena1.59 €/kg Platí od24. augusta 2026 Platí do30. augusta 2026 Zobraziť ponuku
Červená cibuľa Červená cibuľa
Aktuálna cena0.49 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Lidl Jednotková cena0.65 €/kg Platí od24. augusta 2026 Platí do30. augusta 2026 Zobraziť ponuku
Cibuľa žltá Cibuľa žltá
Aktuálna cena0.49 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Klas Jednotková cena0.49 €/kg Platí od24. augusta 2026 Platí do30. augusta 2026 Zobraziť ponuku
Cibuľa červená voľná Cibuľa červená voľná
Aktuálna cena0.19 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena– Platí od28. augusta 2026 Platí do28. augusta 2026 Zobraziť ponuku
Cibuľa červená Cibuľa červená
Aktuálna cena0.49 € Pôvodná cena0.69 € Zľava29 % Obchod Kaufland Jednotková cena0.98 €/kg Platí od20. augusta 2026 Platí do26. augusta 2026 Zobraziť ponuku
Clever cibuľa Clever cibuľa
Aktuálna cena0.49 € Pôvodná cena0.79 € Zľava38 % Obchod Billa Jednotková cena0.49 €/kg Platí od19. augusta 2026 Platí do25. augusta 2026 Zobraziť ponuku
Cibuľa žltá voľná Cibuľa žltá voľná
Aktuálna cena0.49 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Klas Jednotková cena0.49 €/kg Platí od17. augusta 2026 Platí do23. augusta 2026 Zobraziť ponuku
Slovakia Chips Solené, Smotana - cibuľa Slovakia Chips Solené, Smotana - cibuľa
Aktuálna cena1.99 € Pôvodná cena2.69 € Zľava26 % Obchod Klas Jednotková cena7.96 €/kg Platí od17. augusta 2026 Platí do23. augusta 2026 Zobraziť ponuku
CIBUĽA ŽLTÁ VOĽNÁ
Aktuálna cena0.69 € Pôvodná cena0.99 € Zľava30 % Obchod Terno Jednotková cena0.69 €/kg Platí od13. augusta 2026 Platí do19. augusta 2026
CIBUĽA ŽLTÁ VOĽNÁ
Aktuálna cena0.69 € Pôvodná cena0.99 € Zľava30 % Obchod Kraj Jednotková cena0.69 €/kg Platí od13. augusta 2026 Platí do19. augusta 2026
Cibuľa žltá 5 kg balenie Cibuľa žltá 5 kg balenie
Aktuálna cena2.39 € Pôvodná cena3.79 € Zľava37 % Obchod Kaufland Jednotková cena0.48 €/kg Platí od13. augusta 2026 Platí do19. augusta 2026 Zobraziť ponuku
Chute Slovenska cibuľa žltá voľná Chute Slovenska cibuľa žltá voľná
Aktuálna cena0.49 € Pôvodná cena0.99 € Zľava51 % Obchod Billa Jednotková cena0.49 €/kg Platí od12. augusta 2026 Platí do18. augusta 2026 Zobraziť ponuku
Cibuľa Cibuľa
Aktuálna cena0.49 € Pôvodná cena0.79 € Zľava38 % Obchod Lidl Jednotková cena0.49 €/kg Platí od10. augusta 2026 Platí do16. augusta 2026 Zobraziť ponuku
Cibuľa červená Cibuľa červená
Aktuálna cena0.59 € Pôvodná cena0.79 € Zľava25 % Obchod Kaufland Jednotková cena1.18 €/kg Platí od6. augusta 2026 Platí do12. augusta 2026 Zobraziť ponuku
Clever cibuľa Clever cibuľa
Aktuálna cena0.55 € Pôvodná cena0.99 € Zľava44 % Obchod Billa Jednotková cena0.55 €/kg Platí od5. augusta 2026 Platí do11. augusta 2026 Zobraziť ponuku
Cibuľa Cibuľa
Aktuálna cena2.40 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Lidl Jednotková cena0.48 €/kg Platí od3. augusta 2026 Platí do9. augusta 2026 Zobraziť ponuku
Cibuľa žltá Cibuľa žltá
Aktuálna cena0.49 € Pôvodná cena0.89 € Zľava45 % Obchod Kaufland Jednotková cena0.49 €/kg Platí od30. júla 2026 Platí do5. augusta 2026 Zobraziť ponuku
Chute Slovenska cibuľa žltá voľná Chute Slovenska cibuľa žltá voľná
Aktuálna cena0.49 € Pôvodná cena0.99 € Zľava51 % Obchod Billa Jednotková cena0.49 €/kg Platí od29. júla 2026 Platí do4. augusta 2026 Zobraziť ponuku
Čerstvé zo Slovenska Cibuľa červená Čerstvé zo Slovenska Cibuľa červená
Aktuálna cena1.09 € Pôvodná cena1.39 € Zľava22 % Obchod Kaufland Jednotková cena1.09 €/kg Platí od1. júla 2026 Platí do31. júla 2026 Zobraziť ponuku
Čerstvé zo Slovenska Cibuľa červená Čerstvé zo Slovenska Cibuľa červená
Aktuálna cena1.09 € Pôvodná cena1.39 € Zľava22 % Obchod Kaufland Jednotková cena1.09 €/kg Platí od1. júla 2026 Platí do31. júla 2026 Zobraziť ponuku
Clever cibuľa Clever cibuľa
Aktuálna cena0.59 € Pôvodná cena0.99 € Zľava40 % Obchod Billa Jednotková cena0.59 €/kg Platí od22. júla 2026 Platí do28. júla 2026 Zobraziť ponuku
Cibuľa Cibuľa
Aktuálna cena0.45 € Pôvodná cena0.89 € Zľava49 % Obchod Lidl Jednotková cena0.45 €/kg Platí od20. júla 2026 Platí do26. júla 2026 Zobraziť ponuku
Cibuľa červená Cibuľa červená
Aktuálna cena0.49 € Pôvodná cena0.79 € Zľava38 % Obchod Kaufland Jednotková cena0.98 €/kg Platí od16. júla 2026 Platí do22. júla 2026 Zobraziť ponuku
Strieborná cibuľa Strieborná cibuľa
Aktuálna cena0.89 € Pôvodná cena1.15 € Zľava23 % Obchod Kaufland Jednotková cena2.78 €/kg Platí od16. júla 2026 Platí do22. júla 2026 Zobraziť ponuku
Chute Slovenska cibuľa žltá voľná Chute Slovenska cibuľa žltá voľná
Aktuálna cena0.69 € Pôvodná cena0.99 € Zľava30 % Obchod Billa Jednotková cena0.69 €/kg Platí od15. júla 2026 Platí do21. júla 2026 Zobraziť ponuku
BILLA cícerová pochúťka kyslá smotana/cibuľa BILLA cícerová pochúťka kyslá smotana/cibuľa
Aktuálna cena1.29 € Pôvodná cena1.59 € Zľava19 % Obchod Billa Jednotková cena12.90 €/kg Platí od15. júla 2026 Platí do21. júla 2026 Zobraziť ponuku
Cibuľa Cibuľa
Aktuálna cena2.45 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Lidl Jednotková cena0.49 €/kg Platí od13. júla 2026 Platí do19. júla 2026 Zobraziť ponuku
Finn Crisp cibuľa-smotana Finn Crisp cibuľa-smotana
Aktuálna cena2.29 € Pôvodná cena3.09 € Zľava26 % Obchod Kaufland Jednotková cena15.27 €/kg Platí od9. júla 2026 Platí do15. júla 2026 Zobraziť ponuku
Z lásky k tradícii Cibuľa žltá Z lásky k tradícii Cibuľa žltá
Aktuálna cena2.89 € Pôvodná cena4.49 € Zľava36 % Obchod Kaufland Jednotková cena0.58 €/kg Platí od12. júla 2026 Platí do15. júla 2026 Zobraziť ponuku
Cibuľa žltá Cibuľa žltá
Aktuálna cena2.89 € Pôvodná cena4.49 € Zľava36 % Obchod Kaufland Jednotková cena0.58 €/kg Platí od9. júla 2026 Platí do15. júla 2026 Zobraziť ponuku
Clever cibuľa Chute Slovenska rajčiaky cherry Clever cibuľa Chute Slovenska rajčiaky cherry
Aktuálna cena0.59 € Pôvodná cena0.99 € Zľava40 % Obchod Billa Jednotková cena0.59 €/kg Platí od8. júla 2026 Platí do14. júla 2026 Zobraziť ponuku
Z lásky k tradícii Cibuľa žltá Z lásky k tradícii Cibuľa žltá
Aktuálna cena0.59 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Kaufland Jednotková cena0.59 €/kg Platí od7. júla 2026 Platí do8. júla 2026 Zobraziť ponuku
Chute Slovenska cibuľa žltá voľná Chute Slovenska cibuľa žltá voľná
Aktuálna cena0.69 € Pôvodná cena0.99 € Zľava30 % Obchod Billa Jednotková cena0.69 €/kg Platí od1. júla 2026 Platí do7. júla 2026 Zobraziť ponuku

Ceny sú uvedené vrátane DPH. Ponuky sa môžu líšiť podľa dostupnosti v jednotlivých predajniach.

Posledná aktualizácia: dnes o 02:36

Popis

Cibuľa je pre mnohé domácnosti neodmysliteľnou súčasťou, pretože sa používa k príprave väčšiny obľúbených jedál. Jej konzumáciu obľubovali už starovekí Egypťania, či Rimania. Je zdrojom vitamínu C, zinku, železa a antioxidantov. Neobsahuje cholesterol, tuk ani sodík a má tiež veľmi málo kalórii.

Zaradenie potraviny: suroviny, polot., výrobky

Podkategória: zelenina, huby

Typ: zelenina čerstvá

Podtyp: cibuľová

Nutričné hodnoty na 100g (približné)

Okamžité novinky o nových zľavách ?

Zadajte svoj email a my vám pravedeľne pošleme nové zľavy