Decodom

Akciové letáky Decodom

Decodom - Aktuálny leták Overené
(0 hodnotení)

Otvorte si najnovší leták Decodom platný od 18.11. 2021 do 01.06. 2022.
Nový leták má 144 strán, je plný zľiav a špeciálnych ponúk.

V tomto letáku nájdete produkty ako napríklad a mnoho ďalších.

Hodnotenia (0)

Napíš obchodu recenziu

Decodom leták je plný výhodných cien 

Spoločnosť Decodom, ktorá ponúka kvalitný nábytok či moderné kuchyne je známa po celom Slovensku. Jeden z najúspešnejších obchodov na slovenskom trhu má v ponuke viac ako 6400 produktov. Nájdete tu bohatý výber doplnkov do domácnosti a nábytku. Potešia vás aj výhodné ceny a úžasná kvalita. Okrem vybavenia do obývačky, kuchyne, detskej izby či spálne predajne Decodom ponúkajú aj štýlové svietidlá, nástenné police, kreslá a mnoho iných doplnkov. 

Aktuálny decodom leták má (?) strán a je platný od (?) do (?). Prezrieť si ho viete z pohodlia domova na decodom eshope na stránke www.decodom.sk alebo priamo v predajni. Letáky platia rôzne dlhý čas a vychádzajú nepravidelne. Decodom okrem letákov vydáva aj katalóg, ktorý má dlhšiu platnosť, spravidla minimálne pol roka. 

Predajne Decodom môžete navštíviť každý deň okrem sviatkov. Otváracie hodiny jednotlivých predajní sa môžu mierne líšiť. Aktuálne decodom otváracie hodiny nájdete TU

Pestrý sortiment v Decodome 

Spoločnosť Decodom je výrobcom nábytku - kvalitných obývačiek, spální, kuchýň či študentských izieb. V ponuke nájdete aj kancelársky nábytok, sedačky, decodom stoličky a mnoho ďalšieho vybavenia. Decodom leták ponúka skvelý sortiment za naozaj výhodné ceny. Keďže sa v predajniach nachádzajú rôzne štýly nábytkov a doplnkov, ako sú provensálsky, moderný či klasický, vyberie si naozaj každý. 

Decodom - odborník na bývanie

Spoločnosť Decodom je slovenským výrobcom nábytku, ktorý na trhu pôsobí od roku 2000. Majitelia úspešnej spoločnosti sú Roman Gejdoš a Vladimír Šrámek. Na Slovensku sa nachádza viac ako 70 predajných miest a nájdete ich napríklad v meste Poprad, Bratislava, Žilina, Košice, Veľký Krtíš, Michalovce, Martin. 

Pozrite si letáky aj v ostatných obchodoch

Okamžité novinky o nových zľavách ?

Zadajte svoj email a my vám pravedeľne pošleme nové zľavy