Möbelix

Akciové letáky Möbelix

Möbelix - Aktuálny leták Overené
(0 hodnotení)

Otvorte si najnovší leták Möbelix platný od 10.01. 2022 do 23.01. 2022.
Nový leták má 13 strán, je plný zľiav a špeciálnych ponúk.

V tomto letáku nájdete produkty ako napríklad a mnoho ďalších.

Letáky

Hodnotenia (0)

Napíš obchodu recenziu

Möbelix leták - kvalita za výhodné ceny

Sieť obchodov Möbelix je na slovenskom trhu veľmi úspešná. Široká ponuka za výhodné ceny určite poteší každého. Obchod ponúka kvalitný sortiment do obývačky, kuchyne, spálne, no nájdete tu aj textílie či osvetlenie. 

Niektoré Möbelix letáky majú platnosť iba niekoľko dní, no iné ponuky viete využiť aj niekoľko mesiacov. 

Predajne Möbelix sú pre návštevníkov otvorené každý deň okrem sviatkov. Otváracie hodiny jednotlivých prevádzok sa líšia - aktuálne mobelix otváracie hodiny nájdete TU

Möbelix ponúka široký sortiment 

Obchodný dom Möbelix ponúka všetko pre vašu domácnosť a záhradu. Poteší vás cenovo výhodný nábytok do spálne, kúpeľne, detskej izby, jedálne, obývacej izby alebo pracovne. Široký sortiment príslušenstva do záhrady či doplnkov v podobe kobercov, dekorácií, textilu, lámp a mnoho ďalšieho je pripravený pre všetkých milovníkov kvalitného vybavenia. 

Möbelix svojim zákazníkom okrem pestrého sortimentu ponúka aj špeciálne služby, kde si môžete vašu novú sedaciu súpravu či kuchyňu naplánovať v 3D virtuálnej realite. 

Medzi ďalšie lákavé ponuky Möbelixu patria aj sezónne tipy na tematické dekorácie, mobelix záhradný nábytok či populárne bytové doplnky. 

Obchodná sieť Möbelix má dlhú históriu 

Sieť obchodov Möbelix spadá pod medzinárodný koncern XXXLutz KG. Prvá prevádzka teraz už úspešného obchodu bola otvorená v Rakúsku v roku 1989. Dnes Möbelix pôsobí už aj v Chorvátsku, Českej republike či Maďarsku. Momentálne sa na Slovensku nachádza 12 prevádzok a vďaka tomu si môžete nakupovanie vychutnať v mestách ako sú Bratislava, Banská Bystrica, Košice, Nitra, Dunajská streda a ďalších. 

Pozrite si letáky aj v ostatných obchodoch

Okamžité novinky o nových zľavách ?

Zadajte svoj email a my vám pravedeľne pošleme nové zľavy