Merkury Market

Akciové letáky Merkury Market

Merkury Market - Aktuálny leták Overené
(0 hodnotení)

Otvorte si najnovší leták Merkury Market platný od 27.12. 2021 do 31.01. 2022.
Nový leták má 36 strán, je plný zľiav a špeciálnych ponúk.

V tomto letáku nájdete produkty ako napríklad a mnoho ďalších.

Letáky

Hodnotenia (0)

Napíš obchodu recenziu

Merkury Market - overená kvalita

Obchod Merkury Market sa bezpochyby radí medzi tie najznámejšie na slovenskom trhu. Ponuka obchodu je naozaj široká. Nájdete tam všetko z oblasti interiérového zariadenia, záhrady, nábytku či stavebných materiálov, a to za veľmi výhodné ceny. 

Určite vás potešia aj príležitostné letáky so zaujímavými ponukami. Vďaka online letákom vám už žiadna výhodná akcia určite neujde. 

Merkury Market svoje brány zákazníkom otvára každý deň, no otváracie hodiny jednotlivých pobočiek sa môžu mierne líšiť. Aktuálne Merkury Market otváracie hodiny si môžete pozrieť TU

Merkury Market leták poteší každého

Ponuka predajní Merkury Market je naozaj široká a obsahuje viac ako 55 000 výrobkov. Sortiment je zameraný pre všetkých, či už pre individuálnych zákazníkov, alebo stredné a väčšie firmy, ktoré pôsobia v oblasti stavebníctva. 

Sieť obchodov Merkury Market svojim zákazníkom predkladá pestrú ponuku obkladov a dlažieb od značkových talianskych, španielskych či nemeckých výrobcov. Nechýbajú ani kvalitné stolárske výrobky v podobe okien, dverí, laminátových podláh alebo stenových panelov. V predajniach vás čaká najväčší výber lustrov, tapiet, lámp, kobercov či záclon a závesov. Sortiment z oddelenia keramiky a čalúnené Merkury Market stoličky môžu skrášliť aj vašu domácnosť. 

Mimoriadne výhodné ceny sú aj v predajniach Merkury Design, kde nájdete kvalitné a jedinečné doplnky do domácnosti či záhrady. 

Špecialista na bývanie a stavebníctvo - Merkury Market

Spoločnosť bola založená v Poľsku v roku 1991. V krátkej dobe sa stala sieť Merkury Market obchodov na domácej pôde veľmi obľúbenou. Na slovenskom trhu pôsobí Merkury Market od roku 2004. Predajne môžete nájsť v mestách Bratislava, Dunajská streda, Poprad, Košice, Prešov, Liptovský Mikuláš a v mnohých iných. 

Pozrite si letáky aj v ostatných obchodoch

Okamžité novinky o nových zľavách ?

Zadajte svoj email a my vám pravedeľne pošleme nové zľavy