Kinekus

Akciové letáky Kinekus

Kinekus - Aktuálny leták Overené
(0 hodnotení)

Otvorte si najnovší leták Kinekus platný od 01.06. 2022 do 30.06. 2022.
Nový leták má 8 strán, je plný zľiav a špeciálnych ponúk.

V tomto letáku nájdete produkty ako napríklad a mnoho ďalších.

Hodnotenia (0)

Napíš obchodu recenziu

Kinekus leták je plný prekvapení

Obchod Kinekus sa radí medzi najznámejšie na slovenskom trhu. Ponúka vám všetko, čo momentálne potrebujete do svojej domácnosti. Sortiment obchodu zahŕňa príslušenstvo do kuchyne, kúpeľne, ale aj drogériu či vybavenie do dielne. Kinekus ponúka kombináciu výhodných cien a kvality, o čom sa presvedčíte aj v kinekus letáku, ktorý má (?) strán a je platný od (?) do (?). Prezrieť si ho môžete v predajni alebo na kinekus eshope priamo na stránke www.kinekus.sk 

Okrem letákov, ktorých vychádza v priebehu mesiaca hneď niekoľko, sa môžete tešiť aj na Kinekus katalóg, kde nájdete špeciálne ponuky zamerané na jednu oblasť - napríklad na relax v záhrade či grilovanie. 

Jednotlivé pobočky obchodov Kinekus majú rôzne otváracie hodiny - aktuálne kinekus otváracie hodiny pobočiek na Slovensku si môžete pozrieť TU

Kinekus ponúka potreby do domácnosti a záhrady

Ponuka obchodu Kinekus je naozaj široká. Nájdete tu rôzny sortiment do domácnosti, ako sú úložné boxy, prepravky, rohožky či športové potreby. Kategória kuchyňa ponúka široký výber rôznych hrncov, panvíc, čajníkov, pekáčov či pomôcok na zdobenie. V Kinekuse si zaručene vyberie každý. 

História spoločnosti Kinekus 

História Kinekusu siaha do roku 1991, kedy ju založil Štefan Súkeník. Medzi zákazníkmi mala veľký úspech, a preto sa postupne otvárali ďalšie pobočky naprieč celým Slovenskom. Od roku 2008 Kinekus rozvíja franšízu a svojím tovarom úspešne zásobuje ďalších viac ako 1400 obchodov na Slovensku, ale aj v celej Európe či Ázii. Na Slovensku môžete navštíviť predajne Kinekus v mestách Žilina, Ružomberok, Bratislava, Poprad, Košice, Prievidza a ďalších. 

Pozrite si letáky aj v ostatných obchodoch

Okamžité novinky o nových zľavách ?

Zadajte svoj email a my vám pravedeľne pošleme nové zľavy