Gin cena v akcii
Spišská pálenica Slivovica RESERVA v obchode Klas
Klas leták | -28% | 0,7 l
- Množstvo
- 0.7 l
- Jednotková cena
- 25.70 €/l
- Obchod
- Klas
Akcia platí od 28. septembra 2026 do 4. októbra 2026.
Klas leták | -28% | 0,7 l
Akcia platí od 28. septembra 2026 do 4. októbra 2026.
Najnižšia aktuálna cena je 8,99 €. Porovnávame 7 aktuálnych ponúk v 3 obchodoch.
Ceny vychádzajú z verejných ponúk a akciových letákov obchodov.
Rozhodujúca je cena a platnosť uvedená predajcom.
Zo 112 ponúk za sledované obdobie bola najnižšia zaznamenaná cena 2,29 € a priemer 16,39 €.
Aktuálne ponuky pre Gin začínajú od 8,99 € a siahajú do 19,99 €. Priemerná cena aktuálnych ponúk je 13,92 €. Ceny kontrolujeme podľa platnosti verejných letákov a ponúk.
Najnižšiu aktuálnu cenu 8,99 € evidujeme v obchode Klas, s platnosťou do 04. 10. 2026. Ponuka sa môže líšiť podľa konkrétnej predajne.
Aktuálne ceny porovnávame v obchodoch Tesco, Kraj, Klas. Zoznam sa automaticky mení podľa platných ponúk.
Porovnanie potravín v kategórii podľa ceny, zľavy a platnosti akcie.
| Potravina | Aktuálna cena | Pôvodná cena | Zľava | Obchod | Jednotková cena | Platí od | Platí do | Akcia |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Gordon's Tropical Passionfruit Distilled gin 37,5% 0,70 l
|
Aktuálna cena12.49 € | Pôvodná cena18.49 € | Zľava32 % | Obchod
|
Jednotková cena17.84 €/l | Platí od30. septembra 2026 | Platí do13. októbra 2026 | Zobraziť ponuku |
Gordon's London Dry Gin 37,5% 0,70 l
|
Aktuálna cena12.49 € | Pôvodná cena18.49 € | Zľava32 % | Obchod
|
Jednotková cena17.84 €/l | Platí od30. septembra 2026 | Platí do13. októbra 2026 | Zobraziť ponuku |
Gordon's Premium Pink destilovaný gin 37,5% 0,70 l
|
Aktuálna cena12.49 € | Pôvodná cena18.49 € | Zľava32 % | Obchod
|
Jednotková cena17.84 €/l | Platí od30. septembra 2026 | Platí do13. októbra 2026 | Zobraziť ponuku |
TANQUERAY GIN
|
Aktuálna cena19.99 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena28.56 €/l | Platí od1. októbra 2026 | Platí do7. októbra 2026 | |
Najlepšia jednotková cena
Frucona Gin Triumph
|
Aktuálna cena8.99 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena12.84 €/l | Platí od28. septembra 2026 | Platí do4. októbra 2026 | Zobraziť ponuku |
Frucona Cassovia Zlatá borovička
|
Aktuálna cena12.99 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena18.56 €/l | Platí od28. septembra 2026 | Platí do4. októbra 2026 | Zobraziť ponuku |
Spišská pálenica Slivovica RESERVA
|
Aktuálna cena17.99 € | Pôvodná cena24.99 € | Zľava28 % | Obchod
|
Jednotková cena25.70 €/l | Platí od28. septembra 2026 | Platí do4. októbra 2026 | Zobraziť ponuku |
Kensington Original Dry Pink Gin 37,5% 0,7 l
|
Aktuálna cena12.99 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena18.56 €/l | Platí od30. septembra 2026 | Platí do30. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
Kensington Original Dry Silver Gin 37,5% 0,7 l
|
Aktuálna cena12.99 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena18.56 €/l | Platí od30. septembra 2026 | Platí do30. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
Tanqueray London Dry Gin 43,1 % 700 ml
|
Aktuálna cena29.99 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena42.84 €/l | Platí od30. septembra 2026 | Platí do30. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
Old Herold Originál gin 40% 0,7 l
|
Aktuálna cena11.99 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena17.13 €/l | Platí od30. septembra 2026 | Platí do30. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
Bombay Sapphire London Dry gin 40% 700 ml
|
Aktuálna cena30.99 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena44.27 €/l | Platí od30. septembra 2026 | Platí do30. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
Jan II Gin London Dry 40 % 700 ml
|
Aktuálna cena19.49 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena27.84 €/l | Platí od30. septembra 2026 | Platí do30. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
St. Nicolaus Borec gin 37,5% 700 ml
|
Aktuálna cena11.99 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena17.13 €/l | Platí od30. septembra 2026 | Platí do30. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
Gin Billingsgate Grapefruit 37,5% 0,7 l
|
Aktuálna cena11.49 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena16.41 €/l | Platí od30. septembra 2026 | Platí do30. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
H Gin Frozen Heaven 40% 0,7 l
|
Aktuálna cena29.99 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena42.84 €/l | Platí od30. septembra 2026 | Platí do30. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
St. Nicolaus Borec gin 37,5% 700 ml
|
Aktuálna cena11.99 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena17.13 €/l | Platí od30. septembra 2026 | Platí do30. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
Gin Billingsgate Silver 37,5% 0,7 l
|
Aktuálna cena11.49 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena16.41 €/l | Platí od30. septembra 2026 | Platí do30. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
JJ Whitley London Dry Gin 38% 700 ml
|
Aktuálna cena17.49 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena24.99 €/l | Platí od30. septembra 2026 | Platí do30. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
JJ Pink Gin 38% 700 ml
|
Aktuálna cena17.49 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena24.99 €/l | Platí od30. septembra 2026 | Platí do30. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
Helsinki Gin Pink Heaven 40% 0,7 l
|
Aktuálna cena29.99 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena42.84 €/l | Platí od30. septembra 2026 | Platí do30. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
Gordon's Alcohol Free 70 cl
|
Aktuálna cena18.99 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena– | Platí od30. septembra 2026 | Platí do30. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
Johan Freitag Gin & Rose sýtený miešaný alkoholický nápoj 0,33 l
|
Aktuálna cena2.29 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena6.94 €/l | Platí od30. septembra 2026 | Platí do30. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
Gordon's London Dry Gin & Tonic sýtený alkoholický miešaný nápoj 250 ml
|
Aktuálna cena2.75 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena11.00 €/l | Platí od30. septembra 2026 | Platí do30. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
Gordon's Premium Pink Gin & Tonic sýtený alkoholický miešaný nápoj 250 ml
|
Aktuálna cena2.75 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena11.00 €/l | Platí od30. septembra 2026 | Platí do30. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
Beefeater Gin & Lemon miešaný alkoholický nápoj sýtený 250 ml
|
Aktuálna cena2.39 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena9.56 €/l | Platí od30. septembra 2026 | Platí do30. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
Hendrick's Gin 700 ml
|
Aktuálna cena32.99 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena47.13 €/l | Platí od30. septembra 2026 | Platí do30. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
Jan II for Maria Pink gin 37,5% 700 ml
|
Aktuálna cena16.49 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena23.56 €/l | Platí od30. septembra 2026 | Platí do30. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
Marsen Original gin 42 % 700 ml
|
Aktuálna cena19.99 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena28.56 €/l | Platí od30. septembra 2026 | Platí do30. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
Marsen Pink gin 38 % 700 ml
|
Aktuálna cena19.99 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena28.56 €/l | Platí od30. septembra 2026 | Platí do30. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
Tesco Finest The Melodist London Dry Gin 40,0% 700 ml
|
Aktuálna cena27.99 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena39.99 €/l | Platí od30. septembra 2026 | Platí do30. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
GORAL TATRATEA
|
Aktuálna cena19.99 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena28.56 €/l | Platí od24. septembra 2026 | Platí do30. septembra 2026 | |
Beefeater London Dry Gin 40% 0,7 l
|
Aktuálna cena17.99 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena25.70 €/l | Platí od30. septembra 2026 | Platí do30. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
Beefeater London Pink Strawberry gin 37,5% 70 cl
|
Aktuálna cena17.99 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena– | Platí od30. septembra 2026 | Platí do30. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
Beefeater London Blood Orange gin 37,5 % 0,7 l
|
Aktuálna cena17.99 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena25.70 €/l | Platí od30. septembra 2026 | Platí do30. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
REPRESENT ELIXÍR
|
Aktuálna cena13.99 € | Pôvodná cena16.49 € | Zľava15 % | Obchod
|
Jednotková cena19.99 €/l | Platí od24. septembra 2026 | Platí do30. septembra 2026 | |
Ironcides London Dry Gin 37,5% 700 ml
|
Aktuálna cena8.69 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena12.41 €/l | Platí od30. septembra 2026 | Platí do30. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
Spišská borovička 38% 0,7 l
|
Aktuálna cena9.99 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena14.27 €/l | Platí od30. septembra 2026 | Platí do30. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
Malfy Gin Rosa 0,7 l
|
Aktuálna cena32.99 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena47.13 €/l | Platí od30. septembra 2026 | Platí do30. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
Ironcides Pink gin 37,5% 700 ml
|
Aktuálna cena8.69 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena12.41 €/l | Platí od30. septembra 2026 | Platí do30. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
Ironcides London Dry Gin 37,5% 700 ml
|
Aktuálna cena8.69 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena12.41 €/l | Platí od28. septembra 2026 | Platí do28. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
Spišská borovička 38% 0,7 l
|
Aktuálna cena9.99 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena14.27 €/l | Platí od28. septembra 2026 | Platí do28. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
Malfy Gin Rosa 0,7 l
|
Aktuálna cena32.99 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena47.13 €/l | Platí od28. septembra 2026 | Platí do28. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
Ironcides Pink gin 37,5% 700 ml
|
Aktuálna cena8.69 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena12.41 €/l | Platí od28. septembra 2026 | Platí do28. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
Kensington Original Dry YUZU Gin
|
Aktuálna cena7.99 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena15.98 €/l | Platí od21. septembra 2026 | Platí do27. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
JÄGERMEISTER BYLINNÝ LIKÉR
|
Aktuálna cena14.99 € | Pôvodná cena17.99 € | Zľava17 % | Obchod
|
Jednotková cena21.41 €/l | Platí od17. septembra 2026 | Platí do23. septembra 2026 | |
KARPATSKÉ BRANDY ŠPECIÁL
|
Aktuálna cena19.99 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena28.56 €/l | Platí od17. septembra 2026 | Platí do23. septembra 2026 | |
Beefeater London Grapefruit 37,5 % 0,7 l
|
Aktuálna cena14.29 € | Pôvodná cena17.49 € | Zľava18 % | Obchod
|
Jednotková cena20.41 €/l | Platí od16. septembra 2026 | Platí do22. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
Kensington Original Dry Blackcurrant gin 37,5 % 0,7 l
|
Aktuálna cena9.89 € | Pôvodná cena12.99 € | Zľava24 % | Obchod
|
Jednotková cena14.13 €/l | Platí od16. septembra 2026 | Platí do22. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
Kensington gin pink, silver, 37,5 %
|
Aktuálna cena9.99 € | Pôvodná cena13.49 € | Zľava26 % | Obchod
|
Jednotková cena14.27 €/l | Platí od16. septembra 2026 | Platí do22. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
Ironcides London Dry Gin 37,5% 700 ml
|
Aktuálna cena8.69 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena12.41 €/l | Platí od21. septembra 2026 | Platí do21. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
Ironcides Pink gin 37,5% 700 ml
|
Aktuálna cena8.69 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena12.41 €/l | Platí od21. septembra 2026 | Platí do21. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
Whitley Neill Distiller's Cut Dry Gin 43% 700 ml
|
Aktuálna cena29.99 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena42.84 €/l | Platí od20. septembra 2026 | Platí do20. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
Marsen Gin bio 42 % 700 ml
|
Aktuálna cena24.99 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena35.70 €/l | Platí od20. septembra 2026 | Platí do20. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
Kensington Gin Pink
|
Aktuálna cena9.99 € | Pôvodná cena12.65 € | Zľava21 % | Obchod
|
Jednotková cena14.27 €/l | Platí od14. septembra 2026 | Platí do20. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
Citadelle Jardin D´été Dry Gin 41,5% 0,7 l
|
Aktuálna cena35.99 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena51.41 €/l | Platí od18. septembra 2026 | Platí do18. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
JUNIPERUS GIN
|
Aktuálna cena12.99 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena18.56 €/l | Platí od10. septembra 2026 | Platí do16. septembra 2026 | |
Ironcides London Dry Gin 37,5% 700 ml
|
Aktuálna cena8.69 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena12.41 €/l | Platí od15. septembra 2026 | Platí do15. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
Malfy Gin Rosa 0,7 l
|
Aktuálna cena32.99 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena47.13 €/l | Platí od15. septembra 2026 | Platí do15. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
Ironcides Pink gin 37,5% 700 ml
|
Aktuálna cena8.69 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena12.41 €/l | Platí od15. septembra 2026 | Platí do15. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
Zlatá borovička Cassovia 38% 0,7 l
|
Aktuálna cena17.49 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena24.99 €/l | Platí od15. septembra 2026 | Platí do15. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
Marsen Gin Pink s príchuťou malín a jahôd
|
Aktuálna cena14.99 € | Pôvodná cena19.19 € | Zľava22 % | Obchod
|
Jednotková cena21.41 €/l | Platí od7. septembra 2026 | Platí do13. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
Zingi Zázvorový likér
|
Aktuálna cena14.99 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena29.98 €/l | Platí od7. septembra 2026 | Platí do13. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
Ironcides London Dry Gin 37,5% 700 ml
|
Aktuálna cena8.69 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena12.41 €/l | Platí od13. septembra 2026 | Platí do13. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
Malfy Gin Rosa 0,7 l
|
Aktuálna cena32.99 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena47.13 €/l | Platí od13. septembra 2026 | Platí do13. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
Ironcides Pink gin 37,5% 700 ml
|
Aktuálna cena8.69 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena12.41 €/l | Platí od13. septembra 2026 | Platí do13. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
Zlatá borovička Cassovia 38% 0,7 l
|
Aktuálna cena17.49 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena24.99 €/l | Platí od13. septembra 2026 | Platí do13. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
Jägermeister bylinný likér, 35 % orange, 33 % , 0,7 l
|
Aktuálna cena11.99 € | Pôvodná cena18.99 € | Zľava37 % | Obchod
|
Jednotková cena17.13 €/l | Platí od2. septembra 2026 | Platí do8. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
Ironcides London Dry Gin 37,5% 700 ml
|
Aktuálna cena8.69 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena12.41 €/l | Platí od7. septembra 2026 | Platí do7. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
Spišská borovička 38% 0,7 l
|
Aktuálna cena9.99 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena14.27 €/l | Platí od7. septembra 2026 | Platí do7. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
Malfy Gin Rosa 0,7 l
|
Aktuálna cena32.99 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena47.13 €/l | Platí od7. septembra 2026 | Platí do7. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
Ironcides Pink gin 37,5% 700 ml
|
Aktuálna cena8.69 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena12.41 €/l | Platí od7. septembra 2026 | Platí do7. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
Zlatá borovička Cassovia 38% 0,7 l
|
Aktuálna cena17.49 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena24.99 €/l | Platí od7. septembra 2026 | Platí do7. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
Metaxa 5*
|
Aktuálna cena9.99 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena14.27 €/l | Platí od31. augusta 2026 | Platí do6. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
Metaxa 5*
|
Aktuálna cena10.99 € | Pôvodná cena15.59 € | Zľava30 % | Obchod
|
Jednotková cena15.70 €/l | Platí od31. augusta 2026 | Platí do6. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
Kensington Original Dry YUZU Gin
|
Aktuálna cena7.99 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena15.98 €/l | Platí od31. augusta 2026 | Platí do6. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
Frucona Gin Triumph
|
Aktuálna cena8.99 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena12.84 €/l | Platí od31. augusta 2026 | Platí do6. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
KARPATSKÉ BRANDY ŠPECIÁL
|
Aktuálna cena6.29 € | Pôvodná cena24.99 € | Zľava75 % | Obchod
|
Jednotková cena8.99 €/l | Platí od27. augusta 2026 | Platí do2. septembra 2026 | |
Ironcides London Dry Gin 37,5% 700 ml
|
Aktuálna cena8.69 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena12.41 €/l | Platí od1. septembra 2026 | Platí do1. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
Spišská borovička 38% 0,7 l
|
Aktuálna cena7.69 € | Pôvodná cena9.99 € | Zľava23 % | Obchod
|
Jednotková cena10.99 €/l | Platí od26. augusta 2026 | Platí do1. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
Malfy Gin Rosa 0,7 l
|
Aktuálna cena27.19 € | Pôvodná cena32.99 € | Zľava18 % | Obchod
|
Jednotková cena38.84 €/l | Platí od26. augusta 2026 | Platí do1. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
Marsen Original gin 42 % 700 ml
|
Aktuálna cena14.99 € | Pôvodná cena19.99 € | Zľava25 % | Obchod
|
Jednotková cena21.41 €/l | Platí od26. augusta 2026 | Platí do1. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
Ironcides Pink gin 37,5% 700 ml
|
Aktuálna cena8.69 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena12.41 €/l | Platí od1. septembra 2026 | Platí do1. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
Marsen Pink gin 38 % 700 ml
|
Aktuálna cena14.99 € | Pôvodná cena19.99 € | Zľava25 % | Obchod
|
Jednotková cena21.41 €/l | Platí od26. augusta 2026 | Platí do1. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
Zlatá borovička Cassovia 38% 0,7 l
|
Aktuálna cena13.49 € | Pôvodná cena17.49 € | Zľava23 % | Obchod
|
Jednotková cena19.27 €/l | Platí od26. augusta 2026 | Platí do1. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
Marsen Gin bio 42 % 700 ml
|
Aktuálna cena24.99 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena35.70 €/l | Platí od1. septembra 2026 | Platí do1. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
Citadelle Jardin D´été Dry Gin 41,5% 0,7 l
|
Aktuálna cena29.99 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena42.84 €/l | Platí od1. septembra 2026 | Platí do1. septembra 2026 | Zobraziť ponuku |
Kensington Gin Silver, Pink
|
Aktuálna cena9.99 € | Pôvodná cena12.65 € | Zľava21 % | Obchod
|
Jednotková cena14.27 €/l | Platí od24. augusta 2026 | Platí do30. augusta 2026 | Zobraziť ponuku |
Ironcides London Dry Gin 37,5% 700 ml
|
Aktuálna cena8.69 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena12.41 €/l | Platí od28. augusta 2026 | Platí do28. augusta 2026 | Zobraziť ponuku |
Ironcides Pink gin 37,5% 700 ml
|
Aktuálna cena8.69 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena12.41 €/l | Platí od28. augusta 2026 | Platí do28. augusta 2026 | Zobraziť ponuku |
Marsen Gin bio 42 % 700 ml
|
Aktuálna cena24.99 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena35.70 €/l | Platí od28. augusta 2026 | Platí do28. augusta 2026 | Zobraziť ponuku |
Citadelle Jardin D´été Dry Gin 41,5% 0,7 l
|
Aktuálna cena29.99 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena42.84 €/l | Platí od28. augusta 2026 | Platí do28. augusta 2026 | Zobraziť ponuku |
Aperol aperitív 11 %
|
Aktuálna cena11.99 € | Pôvodná cena14.99 € | Zľava20 % | Obchod
|
Jednotková cena17.13 €/l | Platí od19. augusta 2026 | Platí do25. augusta 2026 | Zobraziť ponuku |
Ironcides London Dry Gin 37,5% 700 ml
|
Aktuálna cena8.69 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena12.41 €/l | Platí od24. augusta 2026 | Platí do24. augusta 2026 | Zobraziť ponuku |
Malfy Gin Rosa 0,7 l
|
Aktuálna cena32.99 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena47.13 €/l | Platí od24. augusta 2026 | Platí do24. augusta 2026 | Zobraziť ponuku |
Marsen Original gin 42 % 700 ml
|
Aktuálna cena19.99 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena28.56 €/l | Platí od24. augusta 2026 | Platí do24. augusta 2026 | Zobraziť ponuku |
Ironcides Pink gin 37,5% 700 ml
|
Aktuálna cena8.69 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena12.41 €/l | Platí od24. augusta 2026 | Platí do24. augusta 2026 | Zobraziť ponuku |
Marsen Pink gin 38 % 700 ml
|
Aktuálna cena19.99 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena28.56 €/l | Platí od24. augusta 2026 | Platí do24. augusta 2026 | Zobraziť ponuku |
Zlatá borovička Cassovia 38% 0,7 l
|
Aktuálna cena17.49 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena24.99 €/l | Platí od24. augusta 2026 | Platí do24. augusta 2026 | Zobraziť ponuku |
Marsen Gin bio 42 % 700 ml
|
Aktuálna cena24.99 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena35.70 €/l | Platí od24. augusta 2026 | Platí do24. augusta 2026 | Zobraziť ponuku |
Citadelle Jardin D´été Dry Gin 41,5% 0,7 l
|
Aktuálna cena29.99 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena42.84 €/l | Platí od24. augusta 2026 | Platí do24. augusta 2026 | Zobraziť ponuku |
Marsen Gin Pink s príchuťou malín a jahôd, Originál
|
Aktuálna cena14.99 € | Pôvodná cena19.19 € | Zľava22 % | Obchod
|
Jednotková cena21.41 €/l | Platí od17. augusta 2026 | Platí do23. augusta 2026 | Zobraziť ponuku |
Ironcides London Dry Gin 37,5% 700 ml
|
Aktuálna cena8.69 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena12.41 €/l | Platí od23. augusta 2026 | Platí do23. augusta 2026 | Zobraziť ponuku |
Malfy Gin Rosa 0,7 l
|
Aktuálna cena32.99 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena47.13 €/l | Platí od23. augusta 2026 | Platí do23. augusta 2026 | Zobraziť ponuku |
Marsen Original gin 42 % 700 ml
|
Aktuálna cena19.99 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena28.56 €/l | Platí od23. augusta 2026 | Platí do23. augusta 2026 | Zobraziť ponuku |
Ironcides Pink gin 37,5% 700 ml
|
Aktuálna cena8.69 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena12.41 €/l | Platí od23. augusta 2026 | Platí do23. augusta 2026 | Zobraziť ponuku |
Marsen Pink gin 38 % 700 ml
|
Aktuálna cena19.99 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena28.56 €/l | Platí od23. augusta 2026 | Platí do23. augusta 2026 | Zobraziť ponuku |
Zlatá borovička Cassovia 38% 0,7 l
|
Aktuálna cena17.49 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena24.99 €/l | Platí od23. augusta 2026 | Platí do23. augusta 2026 | Zobraziť ponuku |
Marsen Gin bio 42 % 700 ml
|
Aktuálna cena24.99 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena35.70 €/l | Platí od23. augusta 2026 | Platí do23. augusta 2026 | Zobraziť ponuku |
Citadelle Jardin D´été Dry Gin 41,5% 0,7 l
|
Aktuálna cena29.99 € | Pôvodná cena– | Zľava– | Obchod
|
Jednotková cena42.84 €/l | Platí od23. augusta 2026 | Platí do23. augusta 2026 | Zobraziť ponuku |
LEON V-35
|
Aktuálna cena4.99 € | Pôvodná cena6.29 € | Zľava21 % | Obchod
|
Jednotková cena9.98 €/l | Platí od13. augusta 2026 | Platí do19. augusta 2026 | |
MALFY ORIGINALE
|
Aktuálna cena23.99 € | Pôvodná cena32.99 € | Zľava27 % | Obchod
|
Jednotková cena34.27 €/l | Platí od13. augusta 2026 | Platí do19. augusta 2026 |
Vyberte si z podobných produktov