FineBakery Bezgluténové šúľance
šúľance v akcii Posledná dostupná cena

šúľance cena v akcii

FineBakery Bezgluténové šúľance v obchode Kaufland

Kaufland import | akciová cena | (=1 kg 4,58) | 500 g | 20260709000000.20946895.SK.1020.0000016239

Množstvo
0.5 kg
Jednotková cena
4.58 €/kg
Obchod
Kaufland
2.29 € 2.99 €

Ponuka platila od 9. júla 2026 do 15. júla 2026.

Ponuky obchodu Kaufland
Rýchly prehľad

šúľance: cena a dostupnosť

Najnižšia aktuálna cena je 2,99 €. Porovnávame 1 aktuálnych ponúk v 1 obchode.

Najnižšia cena2,99 €
Priemerná cena2,99 €
Najvyššia zľava0 %

Ceny vychádzajú z verejných ponúk a akciových letákov obchodov.
Rozhodujúca je cena a platnosť uvedená predajcom.

Cenový kontext

Ako sa aktuálna cena porovnáva s poslednými ponukami

Zo 7 ponúk za sledované obdobie bola najnižšia zaznamenaná cena 1,49 € a priemer 1,95 €.

Aktuálna najnižšia cena je 1,04 € nad priemerom.
Časté otázky

šúľance – ceny a akcie

Koľko stojí šúľance v akcii?

Aktuálne ponuky pre šúľance začínajú od 2,99 €. Priemerná cena aktuálnych ponúk je 2,99 €. Ceny kontrolujeme podľa platnosti verejných letákov a ponúk.

Kde je šúľance aktuálne najlacnejšie?

Najnižšiu aktuálnu cenu 2,99 € evidujeme v obchode Tesco, s platnosťou do 03. 10. 2026. Ponuka sa môže líšiť podľa konkrétnej predajne.

Ktoré obchody porovnávame pre šúľance?

Aktuálne ceny porovnávame v obchodoch Tesco. Zoznam sa automaticky mení podľa platných ponúk.

Porovnanie aktuálnych cien pre šúľance v akcii

Porovnanie potravín v kategórii podľa ceny, zľavy a platnosti akcie.

1 porovnaných potravín
Potravina Aktuálna cena Pôvodná cena Zľava Obchod Jednotková cena Platí od Platí do Akcia
Najlepšia
jednotková cena
Moderná gazdinka Zemiakové šúľance 450 g Moderná gazdinka Zemiakové šúľance 450 g
Aktuálna cena2.99 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena6.64 €/kg Platí od3. októbra 2026 Platí do3. októbra 2026 Zobraziť ponuku
Stará mama Šúľance hlbokozmrazené plnené Makovou náplňou Stará mama Šúľance hlbokozmrazené plnené Makovou náplňou
Aktuálna cena1.69 € Pôvodná cena2.49 € Zľava32 % Obchod Klas Jednotková cena3.38 €/kg Platí od21. septembra 2026 Platí do27. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Zemiakové šúľance chladené Zemiakové šúľance chladené
Aktuálna cena1.99 € Pôvodná cena2.99 € Zľava33 % Obchod Billa Jednotková cena4.42 €/kg Platí od16. septembra 2026 Platí do22. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Šúľance plnené makovou náplňou 400 g Šúľance plnené makovou náplňou 400 g
Aktuálna cena1.49 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Coop Jednota Jednotková cena3.73 €/kg Platí od26. augusta 2026 Platí do2. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Stará mama Súľance plnené makovou náplňou Stará mama Súľance plnené makovou náplňou
Aktuálna cena1.59 € Pôvodná cena2.49 € Zľava36 % Obchod Klas Jednotková cena3.18 €/kg Platí od24. augusta 2026 Platí do30. augusta 2026 Zobraziť ponuku
FineBakery Bezgluténové šúľance FineBakery Bezgluténové šúľance
Aktuálna cena2.29 € Pôvodná cena2.99 € Zľava23 % Obchod Kaufland Jednotková cena4.58 €/kg Platí od9. júla 2026 Platí do15. júla 2026 Zobraziť ponuku
Stará mama Šúľance s orechovou náplňou Stará mama Šúľance s orechovou náplňou
Aktuálna cena1.59 € Pôvodná cena2.09 € Zľava24 % Obchod Kaufland Jednotková cena3.18 €/kg Platí od2. júla 2026 Platí do8. júla 2026 Zobraziť ponuku

Ceny sú uvedené vrátane DPH. Ponuky sa môžu líšiť podľa dostupnosti v jednotlivých predajniach.

Posledná aktualizácia: dnes o 02:21

Popis

Zaradenie potraviny: pokrmy

Podkategória: hlavné pokrmy

Typ: bezmäsité

Podtyp: sladké

Nutričné hodnoty na 100g (približné)

Podobné Produkty

Okamžité novinky o nových zľavách ?

Zadajte svoj email a my vám pravedeľne pošleme nové zľavy