Ryba More Zdravia Lahôdkové zavináče 230 g
Zavináče v akcii -37%

Zavináče cena v akcii

Ryba More Zdravia Lahôdkové zavináče 230 g v obchode Tesco

Tesco import | tesco-120116758 | clubcard cena | 10,22 €/kg | 230 g | 1,49 € s Clubcard

Množstvo
0.23 kg
Jednotková cena
6.48 €/kg
Obchod
Tesco
1.49 € 2.35 €

Akcia platí od 23. septembra 2026 do 29. septembra 2026.

Ponuky obchodu Tesco
Rýchly prehľad

Zavináče: cena a dostupnosť

Najnižšia aktuálna cena je 1,49 €. Porovnávame 3 aktuálnych ponúk v 1 obchode.

Najnižšia cena1,49 €
Priemerná cena2,31 €
Najvyššia zľava37 %

Ceny vychádzajú z verejných ponúk a akciových letákov obchodov.
Rozhodujúca je cena a platnosť uvedená predajcom.

Cenový kontext

Ako sa aktuálna cena porovnáva s poslednými ponukami

Zo 7 ponúk za sledované obdobie bola najnižšia zaznamenaná cena 0,85 € a priemer 1,68 €.

Aktuálna najnižšia cena je o 0,19 € pod priemerom.
Časté otázky

Zavináče – ceny a akcie

Koľko stojí Zavináče v akcii?

Aktuálne ponuky pre Zavináče začínajú od 1,49 € a siahajú do 3,35 €. Priemerná cena aktuálnych ponúk je 2,31 €. Ceny kontrolujeme podľa platnosti verejných letákov a ponúk.

Kde je Zavináče aktuálne najlacnejšie?

Najnižšiu aktuálnu cenu 1,49 € evidujeme v obchode Tesco, s platnosťou do 29. 09. 2026. Ponuka sa môže líšiť podľa konkrétnej predajne.

Ktoré obchody porovnávame pre Zavináče?

Aktuálne ceny porovnávame v obchodoch Tesco. Zoznam sa automaticky mení podľa platných ponúk.

Porovnanie aktuálnych cien pre Zavináče v akcii

Porovnanie potravín v kategórii podľa ceny, zľavy a platnosti akcie.

3 porovnaných potravín
Potravina Aktuálna cena Pôvodná cena Zľava Obchod Jednotková cena Platí od Platí do Akcia
Najlepšia
jednotková cena
Ryba More Zdravia Lahôdkové zavináče 230 g Ryba More Zdravia Lahôdkové zavináče 230 g
Aktuálna cena1.49 € Pôvodná cena2.35 € Zľava37 % Obchod Tesco Jednotková cena6.48 €/kg Platí od23. septembra 2026 Platí do29. septembra 2026 Zobraziť ponuku
PRETO Ryba Žilina Zavináče lahôdkové 150 g PRETO Ryba Žilina Zavináče lahôdkové 150 g
Aktuálna cena2.09 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena13.93 €/kg Platí od29. septembra 2026 Platí do29. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Seko Zavináče 400 g Seko Zavináče 400 g
Aktuálna cena3.35 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena8.38 €/kg Platí od29. septembra 2026 Platí do29. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Ryba Zavináče lahodkové Ryba Zavináče lahodkové
Aktuálna cena0.85 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Klas Jednotková cena8.50 €/kg Platí od14. septembra 2026 Platí do20. septembra 2026 Zobraziť ponuku
LAHÔDKOVÉ ZAVINÁČE
Aktuálna cena1.99 € Pôvodná cena2.49 € Zľava20 % Obchod Terno Jednotková cena8.65 €/kg Platí od27. augusta 2026 Platí do2. septembra 2026
Zavináče Zavináče
Aktuálna cena0.99 € Pôvodná cena1.19 € Zľava17 % Obchod Billa Jednotková cena– Platí od12. augusta 2026 Platí do18. augusta 2026 Zobraziť ponuku
Zavináče Zavináče
Aktuálna cena0.99 € Pôvodná cena1.19 € Zľava17 % Obchod Billa Jednotková cena– Platí od15. júla 2026 Platí do21. júla 2026 Zobraziť ponuku

Ceny sú uvedené vrátane DPH. Ponuky sa môžu líšiť podľa dostupnosti v jednotlivých predajniach.

Posledná aktualizácia: dnes o 02:20

Popis

Zaradenie potraviny: suroviny, polot., výrobky

Podkategória: mäso

Typ: výrobky z rýb, kôr., morsk. živ.

Podtyp: marinované

Nutričné hodnoty na 100g (približné)

Okamžité novinky o nových zľavách ?

Zadajte svoj email a my vám pravedeľne pošleme nové zľavy