PAGÁČ OŠKVARKOVÝ
Pagáčik oškvarkový v akcii -17%

Pagáčik oškvarkový cena v akcii

PAGÁČ OŠKVARKOVÝ v obchode Terno

Terno Publitas import | akciová cena | 1 kg = 6,901 € | 71 g | -16 % | terno-current-3372773-p05-005

Množstvo
0.07 kg
Jednotková cena
7.00 €/kg
Obchod
Terno
0.49 € 0.59 €

Akcia platí od 24. septembra 2026 do 30. septembra 2026.

Ponuky obchodu Terno
Rýchly prehľad

Pagáčik oškvarkový: cena a dostupnosť

Najnižšia aktuálna cena je 0,49 €. Porovnávame 4 aktuálnych ponúk v 3 obchodoch.

Najnižšia cena0,49 €
Priemerná cena1,33 €
Najvyššia zľava17 %

Ceny vychádzajú z verejných ponúk a akciových letákov obchodov.
Rozhodujúca je cena a platnosť uvedená predajcom.

Cenový kontext

Ako sa aktuálna cena porovnáva s poslednými ponukami

Zo 8 ponúk za sledované obdobie bola najnižšia zaznamenaná cena 0,49 € a priemer 1,15 €.

Aktuálna najnižšia cena je o 0,66 € pod priemerom.
Časté otázky

Pagáčik oškvarkový – ceny a akcie

Koľko stojí Pagáčik oškvarkový v akcii?

Aktuálne ponuky pre Pagáčik oškvarkový začínajú od 0,49 € a siahajú do 2,95 €. Priemerná cena aktuálnych ponúk je 1,33 €. Ceny kontrolujeme podľa platnosti verejných letákov a ponúk.

Kde je Pagáčik oškvarkový aktuálne najlacnejšie?

Najnižšiu aktuálnu cenu 0,49 € evidujeme v obchode Terno, s platnosťou do 30. 09. 2026. Ponuka sa môže líšiť podľa konkrétnej predajne.

Ktoré obchody porovnávame pre Pagáčik oškvarkový?

Aktuálne ceny porovnávame v obchodoch Klas, Terno, Tesco. Zoznam sa automaticky mení podľa platných ponúk.

Porovnanie aktuálnych cien pre Pagáčik oškvarkový v akcii

Porovnanie potravín v kategórii podľa ceny, zľavy a platnosti akcie.

4 porovnaných potravín
Potravina Aktuálna cena Pôvodná cena Zľava Obchod Jednotková cena Platí od Platí do Akcia
Staromestský Pagač škvarkový Staromestský Pagač škvarkový
Aktuálna cena0.89 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Klas Jednotková cena11.13 €/kg Platí od28. septembra 2026 Platí do4. októbra 2026 Zobraziť ponuku
Najlepšia
jednotková cena
PAGÁČ OŠKVARKOVÝ
Aktuálna cena0.49 € Pôvodná cena0.59 € Zľava17 % Obchod Terno Jednotková cena7.00 €/kg Platí od24. septembra 2026 Platí do30. septembra 2026
Pekáreň Anton Antol Pagáčiky škvarkové 180 g Pekáreň Anton Antol Pagáčiky škvarkové 180 g
Aktuálna cena2.95 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena16.39 €/kg Platí od28. septembra 2026 Platí do28. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Oškvarkový snack 80 g Oškvarkový snack 80 g
Aktuálna cena0.99 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Tesco Jednotková cena12.38 €/kg Platí od28. septembra 2026 Platí do28. septembra 2026 Zobraziť ponuku
PAGÁČ OŠKVARKOVÝ
Aktuálna cena0.49 € Pôvodná cena0.59 € Zľava17 % Obchod Kraj Jednotková cena7.00 €/kg Platí od10. septembra 2026 Platí do16. septembra 2026
Staromestský Pagáč škvarkový Staromestský Pagáč škvarkový
Aktuálna cena0.89 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Klas Jednotková cena11.13 €/kg Platí od31. augusta 2026 Platí do6. septembra 2026 Zobraziť ponuku
Proxyma Pagáče MINI Oškvarkové, Syrové Proxyma Pagáče MINI Oškvarkové, Syrové
Aktuálna cena1.99 € Pôvodná cena– Zľava– Obchod Klas Jednotková cena4.42 €/kg Platí od31. augusta 2026 Platí do6. septembra 2026 Zobraziť ponuku
PAGÁČ OŠKVARKOVÝ
Aktuálna cena0.49 € Pôvodná cena0.59 € Zľava17 % Obchod Terno Jednotková cena7.00 €/kg Platí od20. augusta 2026 Platí do26. augusta 2026

Ceny sú uvedené vrátane DPH. Ponuky sa môžu líšiť podľa dostupnosti v jednotlivých predajniach.

Posledná aktualizácia: dnes o 02:38

Popis

Zaradenie potraviny: suroviny, polot., výrobky

Podkategória: obilniny

Typ: výrobky pekárenské

Podtyp: iné

Nutričné hodnoty na 100g (približné)

Podobné Produkty

Okamžité novinky o nových zľavách ?

Zadajte svoj email a my vám pravedeľne pošleme nové zľavy